Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek hány hetesen látszott...

Kinek hány hetesen látszott először a petezsák?

Figyelt kérdés
Előfordult,hogy csak "későn" 5-6 hetesen látták először?
2009. júl. 7. 19:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 5 hét 3 naposan már látszott (16 mm-es),rá egy hétre pedig szívhang is volt.
2009. júl. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 5 hetes 3 naposan látszott! :) 7 hetes meg volt szivhag is! :)
2009. júl. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Én elméletileg most vagyok 5 hetes,de nekem még semmit nem láttak :(

Ez normális?

2009. júl. 7. 20:34
 4/15 A kérdező kommentje:
Vagyis csak felritkulást láttak..
2009. júl. 7. 20:35
 5/15 anonim ***** válasza:
lehetséges, hogy később volt peteérésed, később termékenyült meg. Én is így jártam: 6+5 naposan mentem 1. uh-ra, örültem, hogy jaj de jó rögtön lesz szívhang is, nem csak 1 foltot látok, ezzel szemben a doki azt mondta, szép szabályos 10 mm-es petezsákot látott, szerinte pont 5 hetes terhesség a fejlődés alapján. Azzal vígasztalt, hogy nem a ciklus felénél történt a megtermékenyítés, hanem a ciklus végén. Szerinte ilyen gyakran előfordul, ne ijedjek meg, menjek vissza 2 hét múlva, akkor nem csak szívhang lesz, de a kicsi is felismerhető.
2009. júl. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

De nekem semmit,még petezsákot se látott!

Úgy félek,hogy nincs ott semmi,és megjön..:(

2009. júl. 7. 20:56
 7/15 anonim ***** válasza:
Hééé,én írtam neked az előző kérdésedben! Nekem is felritkulást láttak!! Ne aggódj,az nem old meg semmit,tudom könnyű mondani,én is ugyan így voltam. Vársz 2-3 napot,csinálsz egy tesztet és pénteken mész a doki bácsihoz! :) Hol laksz? Nem tudsz esetleg egy másik orvoshoz menni?
2009. júl. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy nem szabad idegeskedni,de úgy félek..:(

Gondoltam erőt merítek másokból.Ha látom,hogy többen is voltak,akiknek csak később látszódott valami,az segít.

Mindenesetre ismét köszönöm,hogy válaszoltál! :)

Csak tudod az aggaszt nagyon,hogy direkt rákérdeztem az ultrahangon,hogy nem-e csak azért nem látni mert nagyon kicsi?És erre azt mondta a hölgy,hogy ahogy ő látja nem erről van szó,szerinte is meg fog jönni a bajom,inkább az a valószínű.Terhességre utaló jeleket abszolút nem lát,ezt mondta..

2009. júl. 7. 22:16
 9/15 anonim ***** válasza:
Minden terhesség más és más. Szerintem is késői peteérésről van szó. Ne aggódj a legközelebbi uh mikor lesz? Ott már biztos fog látszani. Amiket leírtál(előző kérdésedben is) az alapján miért is ne lehetnél babás?
2009. júl. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Legközelebb péntek reggel kell tesztet csinálnom,és azzal visszamennem.Ha pozitív,akkor csinálnak csak uh-t.
2009. júl. 8. 09:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!