Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti kismamák kaptatok a terhess...

Ti kismamák kaptatok a terhességetek alatt bókokat?

Figyelt kérdés
Például megjegyezte valaki hogy milyen jól áll nektek a terhesség?Vagy hasonló dolgok!?Lehet sztorikat is!
2012. jún. 26. 10:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
igen!főleg a férjemtől,de a környezetemben mindenki rám csodálkozik milyen csinos vagyok.hát én nem így érzem...
2012. jún. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem állt jól a terhesség és nem is etetett ezzel senki.:-)
2012. jún. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

igen. Szép volt a hajam, a bőröm, hatalmasak voltak a melleim. Szép ruhákat is vettem és alig híztam. Első gyerekkel.


Másodikkal már azt kaptam magamra, ami első terhességből maradt, a 1,5 éves mellett nem sok időm jutott magamra, nem is dicsértek...

2012. jún. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És ugye milyen jól esik a dicséret? :):):)
2012. jún. 26. 10:53
 5/12 anonim ***** válasza:
71%

Nekem azt mondják megszépült az arcom,én is így látom,ki vagyok simulva. Gondolom azért is,mert nem dohányzom, na meg végre nem kell diétáznom,ehetek bátran. De az alakom valami borzasztó,olyan narancsbőrös lett a combom és a fenekem,hogy komolyan szégyellem.. Persze a családtagok mondják,hogy végre formás vagyok,de én undorodom a testemen mindentől,kivéve a pocakomtól.

ez van,majd lemegy..

boldog babavárást!

2012. jún. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%

Igen!

Végig diétáznom kellett, így nagyon csini kismama voltam, nagyon akartuk ezt a babát. Végig problémamentes volt a terhességem, a nyugalom nyilván látszott az arcomon.

Sokat dícsértek a kollégák, családtagok is.

2012. jún. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%

Engem a párom dícsér, meg anyukám. Előbbi azért, mert hát sok örömöt okozok neki a nagy cicikkel, utóbbi meg azért, mert 19. hétre még nem híztam semmit (felesleggel indultam neki). Én legszívesebben kb az egész világnak megmutatnám a pocakom, ilyen feszülős kismamarucikkal meg ilyenek, de sajna olyan országban élek, ahol ez nem divat és kb olyanok a terhesruhák mint a hálóing... :( Ezért ha netántán felveszek egy olyan pólót, aminek van egy kis dekoltázsa, és feszül is a pocakomon, akkor anyósom rögtön megjegyzi, hogy hát ez nagyon feszes ez a póló, jobb lenne ha bővebbet vennék fel... No comment! :D

De azért tök jól esik, hogy a páromnak tetszem! És bár nagyon érzékenyek a melleim, azért enegedem, hogy ne csak szemmel csodálja. :)

SZép babavárást!

2012. jún. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%
Médea,most kíváncsivá tettél :) hol laksz?
2012. jún. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem előnyökkel járt a terhességem,a bőröm hajam megszépült,"ragyogott a fejem"a boldogságtól és ez valóban megszépített.A férjem-családom elfogult velem szemben :)nekik nem hittem annyira,de jól esett,és kaptam is bőven,de amikor távoli ismerősök,netán "idegenek"dicsértek azon már elgondolkoztam.Én utólag azt gondolom,hogy tényleg minden kismama szép,mert a boldogság látszik és széppé tesz(egy kevésbé esztétikus embert is)és a saját érzelmed a terhességgel-babázással is másképp láttat dolgokat.Ezért már én is így látom a kismamákat,pedig nyilván nem mindenki szép valóban! :)A bókok pedig minden esetben jól esnek,pláne ha az ember lánya azt GONDOLJA hogy versenybe szállhat egy bálnával...:D .:D
2012. jún. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
24%

Az az Én véleményem, hogy szörnyű kimondani, de bizony nem mindenkit szépít meg a terhesség, és vannak olyanok akik igenis borzasztóan néznek ki. Mind az öltözék, mind a külső.


Mielött terhes lettem úgy gondoltam egy kismama amint látszik a pocakja és tud vele büszkélkedni, egyértelműen gyönyörű. Ehhez képest olyan slampos , semmilyen kismamákat látok, hogy szörnyű. Attól, hogy valaki netalán hízik, vagy nem olyan szép az arca, haja- attól még ápolt és csinos lehet. Nem kell melegítőben meg stranpapucsba csoszogni :) Bocsi, Én szinte csak ilyesmiket látok pl. a dokimnál.


Egyébként igen, mindenki dicsér, Apukám és a Férjem szerint Én vagyok a legszebb (habár nem mindig érzem így), mások ált. a pocakomat dicsérik, és nagyon jól esik :) Most még élvezem a dolgot, hiszen semmit nem híztam, kevesebb vagyok mint a terhesség elött, a pocak meg formás és csak nő :)



25+2hkm

2012. jún. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!