Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A ti terhessegetek alatt volt...

Kikicsaj kérdése:

A ti terhessegetek alatt volt olyan hogy elötte sokat szexeltetek de a terhessegnel nem kívantatok a parotoka?

Figyelt kérdés
2012. jún. 23. 11:17
 1/9 anonim ***** válasza:
volt...
2012. jún. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen! Nálunk sajnos így van!!

Előtte heti 4x együtt voltunk, de ez megváltozott, amióta babás vagyok...

Semmi kedvem nincs hozzá legtöbbször, szegény férjemnek nem egyszerű(természetesen megértő velem), de megoldjuk a dolgokat!!

31hkm

2012. jún. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen nálunk is ez van. Babavárás előtt napi szinten, volt, hogy többször is. Most heti/havi rendszerességgel, mert nem jó sehogy. Ezek a hormonok :(

28hkm

2012. jún. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hajjaj! :D Szegény férjem már nagyon szenved, eddig derekasan bírta, de már egyre többször számol be erotikus álmokról... Pedig segítek rajta minden héten legalább egyszer-kétszer, de hát mi az a kétnaponta szeretkezéshez képest! De nem tehetek ról, egyszerűen nem megy. :(
2012. jún. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

NÁlunk ilyen kritikus időszak csak az első 3 hónapban volt. Illetve helyesbítek. Az elsőben nem is tudtam, hogy terhes vagyok, tünet sem volt, ugyanúgy együtt voltunk. Aztán 7hetesen derült ki (tünetek, teszt), hogy terhes vagyok. Na a 8ik héttől a 13ik hétig katasztrófa voltam. :)

Álmosság, émelygés, mellfeszülés, kedvtelenség. Akkor nem is voltunk együtt.


Aztán ez egyik napról a másikra elmúlt. Tény, nem vagyunk együtt annyiszor ahányszor a terhesség elött, de olyan drasztikusan nem csökkent le az együttlétek száma.

Van olyan, hogy Ő a fáradtabb, van hogy Én. De ezt természetesnek fogjuk fel/éljük meg, nem okoz közöttünk problémát. Tudni kell kezelni a megváltozott helyzetet.



25hkm

2012. jún. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járunk mi is. Előtte minden okés volt de mióta babás vagyok... Pedig nálunk nekem volt erotikus álmom de hiába... na akkor majd most. Mire odakerült volna a sor, már azon járt az agyam a baba mit érez ebből, stb. stb. és már addigra nem is kívántam a szexet :) de persze a hormonok, irigylem kicsit azokat akiknél pont fordítva működik :)
2012. jún. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jajj, valahol örömmel olvastam a kérdésedet és a válaszokat. Bocsánat hogy ezt írtam, de eddig azt hittem hogy ez csak nálunk van így. Ráadásul nekem a férjem külföldön dolgozik, így mikor hazajött vagy mi mentünk ki hozzá ki se másztunk szinte egymás karjaiból amikor aludt a gyerkőc. Most viszont.... :( Ha rá gondolok az életkedvem is elmegy. Szegénykém most böjtöl, de olyan megértő, ami nagyon jól esik. Viszont aggódtam hogy bennem van a hiba, de akkor ezekszerint ez az "állapottal" együtt jár.
2012. jún. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

első terhességemnél ugyanúgy szexeltünk továbbra is durva erotikus álmaim voltak , az éjszaka közepén meg hajnalban is felkeltettem miatta a férjemet:) A vége felé meg az utolsó 2-3 hétben már nem volt olyan sok kedvem de akkor meg túlhordás miatt tanácsolták hátha kicsalogatjuk vele a babát.

Na aztán a második terhességemnél pont az ellenkezője lettem...(kislányos terhesség, az első fiús volt) 12.hétig álmos voltam folyton, a 16.héttől görcsölgettem, így heti 2-3 szor ha volt valami, a végén pedig úgy vettem rá magam hogy legyen már valami heti 1-2 szer jó ha összejött. Szoptatás ideje alatt se voltam megvadulva a nagy kedvtől.

De hálistennek mióta nem szoptatok (1 éves a lányom) azóta minden visszatért az eredetibe heti 5-6 szeretkezésre.

2012. jún. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat:) ìgy màr tudom hogy ez gyakori dolog. Nagyon boldog babavàràst kìvànok mindenkinek a fèrjeteknek/pàrotoknak kitartàst!
2012. jún. 24. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!