Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ehetek terhesen...

Szerintetek ehetek terhesen erös paprikat?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem az erös paprikat,de picibabumat sokkal jobban,nagyon nem szeretnem ha lenne valami baja az erös paprikatol!Lecci segitsetek!!!17 ht kismama.
2012. jún. 26. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Hú, én nagyon kívántam, de nem ettem. Nem akartam hogy bármi baja legyen a picinek, meg nekem. :-)
2012. jún. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért ne ehetnél? Ha jól esik, egyed.
2012. jún. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyél nyugodtan, azt edd amit megkívánsz. Semmi bajod nem lesz belőle sem a babának.

ÉN is ettem még is minden rendben van.

36hkm

2012. jún. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mindent ehetsz, amit megkívánsz. Lényeg a mértékletesség.

Jó étvágyat!

A kicsi nem fogja érezni, hogy csíp. :)

2012. jún. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én mindig eszem, mi gondod lehetne, egyed nyugodtan!
2012. jún. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi hogy megnyugtatatok,nagyon aranyosak vagytok!!!Mindednkinek nagyon boldog baba varast!!!!!!!!:)
2012. jún. 26. 15:03
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi bajotok! Én ebben a terhességben csak a csípőset kívánom, persze nem a brutál csípőset, de mindennek legalább picit csípnie kell, különben nem eszem meg. Csilis bab, csípős kolbász, almapaprika.... :)

Vágd ki az erét, hogy ne legyen annyira csípős, mert azt valóban nem szeretik a babák, de ami neked nem olyan durva az nem lesz neki sem.

2012. jún. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Okes okes!!!:) Nagyon köszönöm!!!:)
2012. jún. 26. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!