Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen ehetek tükörtojást?

Terhesen ehetek tükörtojást?

Figyelt kérdés
Olyat, aminek lágy a sárgája. Imádom. Ettől nem lehet toxoplazmát kapni?
2009. aug. 19. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
44%

ehetsz tükörtojást, de nem ajánlom a lágyat a szalmonella stb. miatt, nehogy baj legyen!

30 hetes km

2009. aug. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Toxoplazmát semmiképp. Szerintem ez a szalmonella pánik is hülyeség, tükörtolyástól 80 éve nem kapott senki szalmonellát Magyarországon. Szerintem nyugodtan edd. Én ettem.
2009. aug. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
*tojás (hogy tudtam leírni?)
2009. aug. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%

ehetsz.


Én a múltkor kérdeztem meg a doktornőmet, hogy ehetek-e, mert azt hallottam, hogy nem szabad. Azt mondta, hogy a kacsatojás az, ami nem ajánlott ilyenkor, tükörtojást tyúktojásból ehetek nyugodtan. Azóta kicsit folyós sárgájával eszem és semmi bajom tőle

2009. aug. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%

nyugodtan ehetsz. Én 22 hetes terhes vagyok és már ettem tükörtojást.

Jó étvágyat :-)

2009. aug. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%

Jo, hogy ezt megkerdezted. En a 2. babamat varom ket even belul, tehat nem vagyok tapasztalatlan, panikolos sem, de egy hete az en fejemben is megfordult a kerdes, csak nem mertem felrakni, mert feltem a szidalmazo valaszoktol... :-S

Az elso terhessegem alatt semmilyen formaban nem fogyasztottam nyers tojast (amugy sem bizom benne), tukortojast sem ettem, mert nem kivantam. Most viszont szivem szerint minden masnap tukortojast reggeliznek, de a koleszterin miatt probalom visszafogni magam. Ebben persze szeretem, ha lagy a sargaja.

A multkori aggodalmam miatt mostanaban jol atsutve ettem inkabb, de ezek utan lehet, hogy bevallalom en is neha folyosan.

2009. aug. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

En ettem es makk egezseges 4 kg-s fiam szuletett.

Jo etvagyat!

2009. aug. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nyugodtan ehetsz, de jól süsd át, egyébként ez vonatkozik a húsokra is. A gyümölcsöt meg alaposan mosd meg!

jó étvágyat!

2009. aug. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!