Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan aki fogamzásgátl...

Van itt olyan aki fogamzásgátló elhagyása után egyből elkezdett próbálkozni a babával de csak 2. hónapban lett terhes?

Figyelt kérdés

Milyen gyógyszert szedtetek és mennyi ideig?

Köszi mindenkinek!


2012. jún. 26. 13:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
A fogamzásgátló elhagyása után minimum negyedévet kell várni, még akkor is, ha a tájékoztatón a szokásos egy hónapot írják, én úgy tudom. Mi a biztonság kedvéért fél évet vártunk, hogy teljesen kiürüljön a szervezetemből, mert én sok ideig (öt év) szedtem.
2012. jún. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én harmonetet szedtem 10 évig,abbahagytam rögtön az első hónapban sikerült a baba,aztán szoptatás után szedtem megint ezt 1 évig,majd abbahagytam és második hónapban sikerült a kistesó!:)

2012. jún. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell várni semmit,direkt rákérdeztem 2 orvostól is,mivel 10 évig szedtem!
2012. jún. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
szia! én 2 évig szedtem jangeet, elhagyása után a harmadik hónapban babás lettem :)
2012. jún. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem kell várni vele....pár nap alatt kiürül a szervezetből ezért tudsz egyből teherbe esni...

Orvostól is kérdeztem és ő is mondta hogy nálunk ez a tévhit hogy várni kell....sok cikket is olvastam erről

Max azért jó várni mert ilyenkor nem igazán lehet tudni mikor van peteérés és így a fogantatás/szülés ideje pontatlan

2012. jún. 26. 13:36
 6/11 anonim ***** válasza:

5 évig szedtem. 2011. márciusban abbahagytam, szeptembertől próbálkoztunk élesben, fabruár első hetében pozitív teszt.


Szerintem érdemes legalább 3 hónapot várni.


Nekem az első 3 hónapban meg volt bolondulva a szervezetem. A menstruációm hébe-hóba jött meg, kevesebb ideig tartott stb. Aztán kb. nyárra rendeződött.



25hkm

2012. jún. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Érdekes amit az 1 válaszoló ír,mert az én peteérésemet fogi gátlóval serkentették.és azonnal terhes lettem.
2012. jún. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen én is azt olvastam h fogamzásgátló abbahagyása után sokkal termékenyebb a nő és 1.5-szer nagyobb az ikerterhesség valószínűsége mert gyakoribb hogy több petesejt érik meg hirtelen.
2012. jún. 26. 13:47
 9/11 A kérdező kommentje:
de igazából nem is ez a lényeg hanem a kérdés :))
2012. jún. 26. 13:47
 10/11 anonim ***** válasza:

Mind a 3x a gyógyszer abbahagyása utáni második hónapban lettem terhes.

Elsővel harmonetet szedtem a terhesség előtt 4 évig, másodiknál yasminelle-t szedtem 1 évig, harmadiknál lindynette-t szintén 1 évig.

2012. jún. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!