Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek meddig fájt a melletek...

Nektek meddig fájt a melletek terhesség alatt?

Figyelt kérdés
én most töltöm a 13.hetem és ma vettem észre,hogy már egyáltalán nem fáj!múlthéten voltam a 12.heti UH-n,minden rendben volt...csak most feltűnt,hogy elmúlt a mellfájás!
2012. jún. 26. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem még egyszer sem fájt!

27 hkm

2012. jún. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem sem fájt soha.

28 heteske

2012. jún. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én most vagyok 18 hetes, és még mindig fáj, de nem egyfolytában fájt ám nekem sem. Az elején hosszú hetekig fájt, annyira hogy hason feküdni sem tudtam, és utána abbahagyta, de aztán megint el kezdett fájni. Most is érzékeny, nem az a kimondott fájdalom van mint az elején, de érzem.
2012. jún. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

13+3 hetes vagyok, és eddig nagyon fájt, majd' leszakadt, hason aludni sem tudtam. Pár napja elmúlt, és én is fel akartam tenni már a kérdést :)

Én 12+4 hetesen voltam, minden rendben volt a babával, de azért örülök, ha fáj a cicim :))

Ez volt eddig az egyetlen tünetem, ezért hiányzik, hogy már nem fáj :)

Biztos normális dolog, próbáljunk meg nem aggódni!!

2012. jún. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nekem is ez volt eddig csak a tünetem,előx fura is volt,de most már inkább szerencsésnek mondom magam!:) aggódni,már annyira nem aggódok,mert hálistennek túl vagyunk a kritikus 12. héten meg múlthéten is minden rendben volt...
2012. jún. 26. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!