Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetett magzatvíz? 21 hetes...

Lehetett magzatvíz? 21 hetes vagyok és eléggé ilyedt. Van olyan pl. hogy kijön egy kis magzatvíz aztán eláll és mondjuk holnap vagy később megint folyik? És milyen az állaga, szine, szaga?

Figyelt kérdés
Az előbb leültem és éreztem hogy valami kifolyt,de nem sok épp hogy valamennyi.Odanyúltam és átlátszó szintelen szagtalan valami volt talán egy kicsit mintha ragadós de ebben nem vagyok biztos.Előtte voltunk együtt a férjemmel.LEhetett esetleg csak valami útó nedv vagy valami ilyesmi?AMúgy azóta nem éreztem hogy folyna valami is.Lehet hogy hülyeség neketek de aki tud légyszi írjon mert eléggé aggódós kismama vagyok és minden hülyeséget bekombinálok magamnak.Előre is köszi!
2009. júl. 7. 22:35
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Megint nedves vagy milyen ott lent.De nem csöpög vagy folyik.Ettől még lehet az?A babám mocorog.Már beképzeltem hogy épp helyezkedik és lehet vetélek.Jaj neee.Ugy nem lesz baj?Ha épp szülni készülnék akkor fájna nem?Első babás vagyok.Már azon is gondolkoztam hogy megnézem a méhszájam,de nem nagyon merem.HOnnan tudnák rájönni hogy mi ez?Van még olyan betét ami kimutatja szivárgást?Gyógyszertárban kapható?Mert nemtudom mit szólnának ha most elmennék és vennék egyet.Szerintetek?Teljes pánikban vagyok.
2009. júl. 7. 22:41
 2/14 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg!!! Az csak hogy a te szavaiddal éljek utónedv, a férjedé.
2009. júl. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Jézusom te tényleg egy para gép vagy! Nem lesz semmi gáz, lehet hüvelyi folyás csak épp más állagu mint eddig. Most minden átalakul és változik benned. A magzatvíz csordogál hosszan,nem egy két csepp.Vagy ömlik és olyan mintha bepisilnél. Fájdalommal is járna ha szülnél. Ne aggódjál hívdd fel a védőnöt holnap vagy az orvosod ök megmondják kell e vizsgálat,de szerintem nem lesz semmi.
2009. júl. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
azt irtad holnap vagy másnak is történt ilyen. mikor történt ilyen ? máskor is volt?
2009. júl. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

Bocsánat de nem értem a kérdésed.Holnap vagy másnak is történt ilyen?Nemértem ne haragudj.

Amúgy köszi mindenkinek a választ.Lehet a védőnőt fölhívom de akkor mondjam el azt is hogy előtte voltunk együtt a férjemmel?Ez nem ciki?Tehát akkor azt mondjátok hogy ha magzatvíz lenne akkor az nem áll el egy percre sem?

2009. júl. 7. 22:56
 6/14 A kérdező kommentje:
Fú a babóm most nagyon aktív:-)))Remélem ez jót jelent.És mégegyszer NAGYON NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM hogy írtatok!!!!
2009. júl. 7. 22:58
 7/14 A kérdező kommentje:
Most hogy lementem pisilni egy kicsit megint olyan volt.Arra gondoltam hogy lehet vizes folyás terhesség alatt?Nekem eddig még soha nem volt.
2009. júl. 7. 23:43
 8/14 anonim ***** válasza:
Hívd fel az orvosod! Ő biztosabbat fog mondani.
2009. júl. 8. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Te jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó ég! Én is aggódós kismami vagyok, de HAHÓÓÓÓÓÓ!!!! ne essünk már túlzásokba. Jesszusom, szerintem ha Te meglátnád a folyásomat így 24. hetesen idegrohamot vagy összerroppanást kapnál. Figyi, a sok folyás tök természetes, és addig örülj, míg se szaga se színe sem semmi. Ha meg együtt voltatok hát pláne. Tisztulsz. Figyi, nekem napi 3 tisztasági betét megy el, mert olyan erős folyásom van. De ez hetente változik. Néha több néha semmi, néha extrém sok. Na és nekem vizes (mondjuk nekem terhesség előtt is vizes volt). NE PARÁZZ!!!!!!!MINDEN RENDBEN ODABENT!!!!
2009. júl. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is kb. ugyanígy "jártam" 2 hete. Együtt voltunk a férjemmel, utána meg vizes, szagtalan, vízszerű, bő folyás. Nagyon megijedtem, főleg, hogy már csak pár hét van a szülésig... Annyira megijedtem, hogy biztos, ami biztos, bementünk a kórházba. Bent is fogtak pár napra...

Én is cikinek éreztem elmondani, hogy előtte együtt voltunk a férjemmel. De azért mégsem ártott tudniuk. Megmondtam. Miért lenne ciki? Végülis...

Egyébként nem magzatvíz volt. AZóta nincs semmi gond.

Viszont jó rendszeres összehúzódásaim lettek utána, úgyhogy nem is baj, hogy bementünk a kórházba. Kaptam rá infúziót.


Én azt remélem, hogy nálad is csak ennyiről van szó. Hogy az együttlét után csordogált belőled, aminek kellett. De ha te is meg akarsz nyugodni 100%-osan, hívd fel a dokid, hogy biztos, ami biztos, vizsgáljon meg, hogy minden rendben van-e.

2009. júl. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!