Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ha nincsen reggelente...

Normális ha nincsen reggelente (még) hányingerem, és nem is émelygek?

Figyelt kérdés
6 hetes kismama
2008. ápr. 30. 11:18
 1/10 anonim ***** válasza:

hát persze, és örülj neki.

én sajna az első 15hetet végig hánytam :(

boldog babavárást

27hetes kismama

2008. ápr. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia! Mi vagyunk a szerencsések. Én a 16. hétben járok és eddig egyetlen egyszer "adtam ki" a reggelimet! Kezdetben én is aggódtam, hogy túl jól vagyok. De minden rendben, megnyugtattak. Élvezzük ki minden percét a babavárásnak.

Jó egészséget és sok boldogságot!!!

2008. ápr. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia!Teljesen normális, hogy nincsenek panaszaid és örülj neki. Én ma vagyok 39 hetes és egyetlen egyszer rókáztam csak.Minden oké ne aggódj!:)
2008. ápr. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem a mai napig egyszer sem volt, és 35 hetes vagyok:-)

Örülj neki:-)(bár még jöhet:-)

2008. ápr. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen nektek! :)
2008. ápr. 30. 13:35
 6/10 anonim ***** válasza:

Én egyszer sem hánytam,de még csak hányingerem sem volt.Örültem is.Boldog babavárást!

31 hetes kismami

2008. ápr. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem kötelező hányni én is csak egyszer hánytam összesen, amúgy végig jól voltam.
2008. ápr. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

az elején én sem hánytam, semmi bajom nem volt, fittebb voltam, mint valaha!

a 2. trimeszterben viszont elkezdődtek a rosszullétek, hányás, fejfájás, persze nem állandóan, csak havonta jöttek a tünetek.

2008. máj. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, aztán a 8. hét körül rámrakott a jó ég minden lehetséges tünetet. Azt hittem mázlista vagyok, aztán kiderült, hogy mégsem. De addig élvezd, míg nincs tüneted. Persze nem biztos, hogy lesz, de az sem, hogy nem lesz. Gratulálok!
2008. máj. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 8 hetes vagyok, a nap 24 órájában hányingerem van, mindentől émelygek, az evést elkezdeni tiszta kínlódás. Ma reggel pl 3-szor hánytam, az első ébresztett, a másodiknál a 2. falat után kijött az a kicsi, amit megettem, mert nagyon rosszul voltam és nem mertem elindulni dolgozni úgy, a 3. az utcán, miután leszálltam a buszról, ami úgy összerázott... Rettentő rossz, de a doki (és más dokija is) megnyugtatott, hogy a rosszul lévő kismamáknál sokkal jobban beágyazódik az embrió és kevesebb az esélye a vetélésnek. Persze azért örülj neki, hogy nem vagy rosszul és a te babócád is biztos jól befészkeli magát. Szóval irigyellek kicsit. :) :(
2008. máj. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!