Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes vagyok. Szerintetek...

29 hetes vagyok. Szerintetek korai elkezdeni összekészíteni azokat a dolgokat, amik a kórházba kellenek?

Figyelt kérdés
Persze nem egyből táskába,hanem egy helyre,hogy átlátható legyen mi az ami kell még.Ti mikor kezdtétek el összekészíteni?
2012. jún. 27. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
korai 35 hét körül kezdtem összeszedni a ccot
2012. jún. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt hiszem korai! :) Én a 34-35. héten kezdtem neki, táskába csak akkor tettem, amikor az első NST-re mentem!
2012. jún. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én mikor az első babám vártam, azt olvastam, hogy jó, ha már a 30. héttől össze van pakolva a cucc. Néhány dolgot ugyan egy helyre raktam, de nem mindent, volt amit még meg sem vettem (pl. eldobható bugyit). Úgy 32. hetes lehettem, mikor este eléggé görcsölt a hasam és akkor nagyon megijedtem, hogyha most rámjönne a szülés, akkor a csomag fele sincs még meg. Úgyhogy másnap mindent megvettem és összeraktam. Sokkal nyugodtabb lettem! :) Persze a babám 40+5 hetesen indították, szóval igen messze álltam a szüléstől! :D Most szeptember végére vagyok kiírva, augusztusban leszek otthon, akkor szerintem megint össze fogom rakni a cuccom!
2012. jún. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát én is úgy vagyok vele,hogy igazából a magam megnyugtatása miatt szépen lassan elkezdeném ezeket a dolgokat,Egy az,hogy nem egybe szeretném megvenni,hogy ne legyen sok anyagilag,másrészt van ami már megvan.Ráadásul most lettünk kész a szoba átrendezésével és a festéssel,és úgy belejöttem,hogy végre elkezdhetem elpakolászni azokat amik megvannak már... :D

Hát minden esetre szerintem kiürítek egy polcot és szép lassan kezdek gyűjtögetni :D Köszönöm a válaszokat!

2012. jún. 27. 10:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Én szépen lassan megvettem mindent, és már a 33.héten összevolt készítve, mert akkoriban az ismerőseim közül majdnem mindenki 35.héten megszült! én igy voltam nyugodt, azóta még került bele ez az, de már útra kész vagyunk!:)

39 hkm

2012. jún. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!