Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt 2 korai vetélésem,...

Volt 2 korai vetélésem, veszélyeztetett vagyok. Mostani terhességem panaszmentes,8hetes vagyok. Ti elmennétek a helyemben Horvátországba nyaralni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 13. 13:28
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

Én nem!

Anno megbeszéltem a párommal,hogy a terhességem külföldre nem megyünk!

Sehova, ahonnan kb. 2-3 óra alatt nem lehet elérni a dokim!

Ki is hagytuk tavaly a külföldi nyaralást, de a Balcsin voltunk pár napot!

2012. jún. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. jún. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:

NEm.


Nekem semmi bajom, idén mégis lemondtam a horvát nyaralást. Egyszerűen azért, mert már nem kényelmes sokat kocsikáznom.


23hkm

2012. jún. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:

Nekem is volt kér korai vetélésem, de most nem lettem veszélyeztetett, de így sem mennék el.

Max, ha addigra a 12. heti genetikain minden rendben lenne, és olyan lennék, hogy nem bírnék ki tengerpart nélkül nyaralást, akkor igen.

De van egy 2,5 évesünk is, nem terveztünk külföldi nyaralást az mostani években. Balcsira megyünk, akkor 34 hetes leszek. De ez más kategória: magyarul beszélnek és mindenhol van ügyelet... de ne kelljen. Külföldre nem megyek terhesen.

2012. jún. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
NEM.
2012. jún. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy nem mennék.
2012. jún. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

Szerintem 8hetesen még nem jelentheted ki, hogy problémamentes a terhességed. Nekem is volt már vetélésem, most ujra terhes vagyok, még csak 6hetes, de a 12.hétig, sőt még jóval utána is bennem lesz a félsz, hogy mi van ha történik valami.

8hét még nagyon kevés idő. Én nem mennék el, pláne, hogy épp az első 3hónapban kell leginkább vigyázni.

2012. jún. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
NEM!Dehogy mennék!Főleg ilyen előzményekkel!fel se kelnék sztem az ágyból!oké hogy panaszmentes(egyébként az sem jó jel) de a 12.hétig nagyon rizikós a terhesség.Mi van ha ott vetélsz el?Hova szaladsz?
2012. jún. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
szia! Nekem is volt egy spontan vetelesem aztan szuletett egy kislanyom aztan az utana kov. terhesseg missed ab.al vegzodott es most ismet kismama vagyok. Ez tehat a 4. Terhessegem ha ugy nezzuk es sajnos egyiknel sem volt sejtheto hogy baj lesz. Tehat az hogy jelenleg nincs panaszod semmire nem biztositek. Sem arra hogy lesznek problemaid sem arra, hogy nem. Kivanom persze hogy ne legyenek. Ha engem kerdezel en ugy merlegelnek, hogy a terhessegem melyik heteben mennek nyaralni es hogy addig milyen lefolyasu volt. Na meg persze, hogy az orvosom mit mond. Mi nemetorszagban elunk, mar azelott lefoglaltuk a nyaralast es kivettuk a szabit hogy megtudtam hogy terhes lennek. Eddig ugy van h megyek ha barmi kozbejon akkor nem. Akkor ferjem huga ugrik be helyettem, hogy ne menjen karba a penz. 21 hetes leszek. Ja es azt se felejtsuk el, hogy kulfoldon is van betegellatas. Ha kivaltasz egy europai biztositasi kartyat azthiszem otthon a tb.nel lehet de biztos van rola a neten info, akkor elmeletileg ingyenesen ellatnak de ennek nezz utana. Na johet a lepontozas :)
2012. jún. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Én biztosan nem pontozlak le,hiszen minden ember más,mindenkinek más a véleménye! Néhányan nem tudom,miért is nem értik meg ezt!

Természetesen kötünk mindig biztosítást,ha külföldre megyünk.

És köszönöm a véleményeket,még nem döntöttem el!

2012. jún. 13. 14:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!