Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes uh-n meg mondjâk a...

12 hetes uh-n meg mondjâk a baba nemét? Az orvos tud mondani majd vmit a pici neméről? Uh-s képet adnak stk- ba ha kérek?

Figyelt kérdés
Holnap megyek sztk- ba, a 12 hetes uh- ra és vérvételre.
2012. jún. 27. 10:29
 1/8 A kérdező kommentje:
Sztk*
2012. jún. 27. 10:31
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem látni 12hetes UH-on a baba nemét, mondanak valamit hogy talán, esetleg beleéled magad. nekem 20 hetesen mondták meg, akkor is csak nagy valószínűséggel.

Én kaptam UH-on képet, igaz fizetni kellett 500 Ft-ot érte. De hát mégiscsak első foto, nem?Sok sikert holnap, és kívánok sok örömöt az Uh-on, én nagyon élveztem látni a babát.

2012. jún. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A neme még roppant bizonytalan, vagy eltalálják, vagy nem. Nekem Debrecenben 1.000,- Ft-ot kellett fizetnem az uh képért. Mi 15 hetesen mentünk 4D-re, ott tudtuk meg, hogy fiunk lesz.
2012. jún. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 12. heti uh-n olyan egyértelműen megmutatta magát, hogy 99%-ra meg is mondták h kisfiú lesz.
2012. jún. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálunk még a 18. hetin sem akarta magát megmutatni, 25. héten 4D-n tudtuk meg. Egy ismerősömnek lényt mondtak a 12. héten, a következőkön már fiú volt, ha mondanak is valamit, azért ne vedd 100 %-nak. Pécsett 1000 Ft a kép és előre kell szólni, ha szeretnél.

39+4 hkm

2012. jún. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem megmondták, h fiú és azóta is kisfiú, 29 hetes vagyok. sztkról nem tudok nyilatkozni
2012. jún. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem a 12. heti uh-on lányt tippeltek!

Pedig egy elég jó doki, elég jó géppel nézett!:)

A 15. hét után pár nappal pedig egyértelműen kiderült,hogy fiam lesz!:)

2012. jún. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is reménykedtem, hogy megtudjuk a 12. heti uh-n, hogy ki lakik odabent :) De a szonográfus annyit mondott mikor rákérdeztem, hogy nem mondhatja meg. Szóval szerintem akkor látott valamit :)

Amúgy a Sote I-re járok, kértem képet, kettő darabot adtak ingyen.

Másfél hét múlva megyünk 4d-re, bejelentkeztünk, ott remélem megtudjuk a nemét :)

Van egy ilyen akció, hogy 45 perces babamozi, és ha nem mutatja meg magát, akkor utána kapunk még egy ilyen alkalmat 3000 ft-ért :)


13+4 hetes kismami

2012. jún. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!