Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyagilag és érzelmileg...

Anyagilag és érzelmileg milyen az egyedülálló anyaság?

Figyelt kérdés

Egy egyszobás lakásban lakom, bérlem ugyan, de ismerősömtől, így viszonylag olcsón. Eddig ösztöndíjból éltem és abból, hogy pultozom, ahol nagyon kevés a fizetés, de a borravalót megtarthatjuk, így eddig jól elvoltam, de a gyedre nem sokat kapnék. most diplomáztam, így az ösztöndíj ugye esik.

Az apuka teljesen kiszállt a képből. Akik hasonló helyzetben voltatok, hogy oldottátok meg a dolgokat?



2012. jún. 27. 14:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Ó,te szegény! Bocs,nem akarlak lesajnálni,de ruwa nehéz lesz. A tesóm is így járt,bár a saját házában lakik. Szenved. Anyáék sokat segítenek neki,máshogy nem megy.
2012. jún. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a szüleimnél lakom, és így számlákat nem kell fizetnem, de még így is kevés a gyes és a családi, még pelenkás.

A lányom az én nevemen van, nem kapok gyerektartást sem, az apuka még soha nem látta a lányát.

Hát szar ez....

2012. jún. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem azert annyira nem szar! :) Marmint az igen h lelepett az apa, nalunk eleve szoba se jött h bevallalja, igy vegülis sajat döntesem volt. Egyedül lakom, alberletben, viszonylag jol keresek. Nyilvan nem lesz könnyü, csalad, baratok segitsegere lesz szükseg. Aztan majd a gyerekemnek szüksege lesz apara, akkor sajat maga valaszthat, szerintem ez olyan luxus amit nem sokan engedhetnek meg maguknak ;)
2012. jún. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Anyagilag nagyon nehéz, érzelmileg én elvagyok. Apuka nálunk sincs képben egyáltalán. Merre laksz? Szülők mennyire tudnak segíteni?
2012. jún. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Budapesten élek már 5 éve, de vajdaságból származom, a szüleim ott élnek, nem nagyon tudnak segíteni :(
2012. jún. 27. 16:40
 6/10 anonim ***** válasza:
Nehéz lesz,de ne veszítsd el a jókedved és tudd,hogy a kicsidért megéri! Kitartás!
2012. jún. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem lesz könnyű. fogadj el minden segítséget a barátaidtól és a szülőktől még ha messze is vannak. nekem meghalt a gyerekem apja, mikor terhes voltam, így érzelmileg azért kicsit más, mintha lelépne, de nagyon szar volt. viszont a gyerek kárpótolni fog sok mindenért. ha vannak gyerekes ismerőseid, biztos kapsz tőlük is kinőtt ruhákat stb, ez nagyon nagy segítség tud lenni.
2012. jún. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hány hónapos terhes vagy?
2012. júl. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
még csak 10 hetes.
2012. júl. 10. 14:12
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha alapból nem érzed jól magad a bőrödben, nem vagy független, önalló tipus, akkor inkább ne vágj bele, hanem majd ha megtaláltad a Téged kiegészitő erős párt.
2012. júl. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!