Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes egyedülálló kismama...

16 hetes egyedülálló kismama vagyok. Most mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

20 éves kismama vagyok, aki nagyon szereti ezt a kisbabát, de mindenhol zárt ajtókat találok, senki nem akar minket befogadni, az anya otthont nem tartom megfelelő megoldásnak, nincs jövedelmem, mindenki azt mondja adjam örökbe de én nem fogom ezt megtenni.

Hogyan lehetne meggyőzni a családot hogy mégis befogadjanak, vagy milyen megoldás létezik hogy megtartsam a kisbabám?


2012. máj. 18. 09:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Hogy kezdődött a terhességed? Jól meggondoltad? Hogy fogod felnevelni? Milyen családot akarsz meggyőzni? A sajátodat? miért vannak ellened? Hol a leendő apa?
2012. máj. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%

Bárhogy is nézem a helyzetedet nem tudom ebből hogyan lehetne kiutat találni. Egyedül rettentő nehéz lesz. Sőt, Én nem is tudom hogyan boldogulnék ha nem lenne a párom. Abban sem vagyok biztos, hogy egyedül vállaltam volna a gyereket.


Miért hagyott ott? A Te családoddal mi van?


23éves/ 20hkm

2012. máj. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
Apuka? Kiket értesz család alatt? Munkahely esetleg? Az legalább van? Hol laksz most?
2012. máj. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
A leendő apa lehetetlenül viselkedett, nem volt benne felelősségérzet, nem volt és nem is nagyon akart munkát keresni, az én családom anyagi helyzetéből akart élni. csak stressz volt mellette aminek nem akartam kitenni a kisbabám, így úgy döntöttem otthagyom, azt hittem a család támogat majd mert addig mindenki azt mondta és mikor tényleg segítség kellene a nevelőfater keresztbe tesz és azt mondja old meg itt nem maradhatsz a kölyköddel.
2012. máj. 18. 10:03
 5/21 A kérdező kommentje:
Mivel eddig suliba jártam és mindenem megvolt nem szorultam rá hogy dolgozzak, most júniusban kapom meg a szakmám, de a folytatás most anyaság lenne ha lenne hol laknunk.
2012. máj. 18. 10:05
 6/21 anonim ***** válasza:
50%
Ezek szerint elég felelőtlenül vállaltad ezt a babát.
2012. máj. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
73%

Én egyszerűen nem értem az ilyen szülőket. Nekem is nevelőapám van, akit mindennél jobban szeretek, de ha Ő ilyet mondana, bizony az anyukám kiállna mellettem. Mert bármi is van, te az Ő gyereke vagy.


Nem tudom ebben a helyzetben mi lenne az okos megoldás, de elég felelőtlen voltál. És ezt a lelked mélyén Te is tudod.

2012. máj. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
70%
Tényleg nagyon felelőtlen voltál. Se munkád, se végzettséged. Laknod nincs hol az anya otthont nem tartod megfelelő megoldásnak. Az a gond, hogy nem igen válogathatsz. Mire gondoltál, hogy miből fogsz felnevelni egy gyermeket? Nem a szüleidnek kell rólad gondoskodni, hanem neked saját magadról ill. magatokról.
2012. máj. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
57%

Így nagyon nehéz, ebből semmi kiutat nem látok. Menj el az önkormányzatra, ott kérhet sz segélyt.

Esetleg valami öreg mamát kereshetsz, akit meggondozol, és ott láthatsz nála.

2012. máj. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
56%
Anyukád hogy áll a dolgokhoz?Saját házatok van ? Kinek a nevén van ? Van házrészed? Tesód nincsen? Jobb lenne többet tudni, segítenék,de információ hiányában ez nehéz.
2012. máj. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!