Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 éves kismamik rátok is...

18 éves kismamik rátok is furán néznek a babavárás miatt?

Figyelt kérdés
2012. jún. 27. 18:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
27 éves vagyok és már kétszer beszóltak, nemhogy megnéztek. :D
2012. jún. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy poci alapból vonzza a tekinteteket, de aki a korunk miatt néz meg az csak irigy, mert ő nem mer vagy épp nem tud fiatalon gyereket vállalni. Az én ismeretségi körömben mindenki irigyel hogy én be mertem vállalni :-) 20éves 27 hkm
2012. jún. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Kicsit utólag,de írok!19 éves vagyok és 25 hkm.Rám is néha tudnak nézni furán...De én nem veszem figyelembe őket,vagy rájuk vigyorgok hogy igen terhes vagyok ilyen fiatalon!Én mindig is fiatal anyuka szerettem volna lenni és meg vannak az alapok hozzá,a párommal is már 4 éve vagyunk együtt,úgyhogy engem nem érdekel mások véleménye.Anyám is örömmel sétál végig a városon velem,a pocakos lányával!És még az én mamám is él,és ő a legboldogabb hogy dédi lehet!! :):):)

2012. jún. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
78%
Szia, én is 18 éves vagyok, és 32 hetes kismama, látom ám a lenéző tekinteteket, de én ismerem saját magam anyagi és érzelmi hátterét :D Szóval nagyon boldog vagyok . Mindenkinek boldog babavárást kívánok:)
2012. jún. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!