Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miből állt a kelengyétek?...

Miből állt a kelengyétek? Amíg kismamák voltatok mi volt a napirend?

Figyelt kérdés
És utána mi volt amikor már megszületett a kicsi? Orvos, vásárlás stb.
2009. júl. 8. 11:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kelengye ügyben nehéz tanácsot adni, mert függ attól is, hogy milyen vastag a pénztárcád. Az alapdolgokat, amit meg kell venni megtalálod a babnet.hu oldalon, de én úgy csináltam, hogy rákerestem a babakelengye szóra és több listából raktam össze egyet. Szerintem ne változtass a régi napirendeden, már ameddig tudsz, az Téged fog megviselni. Próbálj tevékeny maradni, de nem terhelni magadat túlzottan (emelés, stb.) Az orvosi vizsgálatokról kapsz a védőnőtől listát, ha nem, kérjél. A szülés utánról nem tudok nyilatkozni, 39 hetes vagyok, de ha a terhességről van kérdésed, amiben tudok, segítek! :)
2009. aug. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Babakelengyét én is a netről szedegettem össze, azok alapján vásárolgattam. Persze nem mértéktelenül, nem voltam egy nagy vásárló, mert úgy voltam vele, hogy majd szülés után megvesszük, ami hiányzik és tényleg kell. Így is sikerült 1-2 felesleges dolgot vásárolnom.

Én a 35.hétig dolgoztam, úgyhogy irodai napirendem volt :)

Miután megszültem, a napirendet a babámhoz alakítottam, 8 hónapos, a mai napig hozzá alkalmazkodunk. Nagyjából mindig ugyanakkor alszik napközben, úgy megyünk vendégségbe vagy sétálni, amikor biztosan tudom, hogy ébren van, és nem is lesz álmos még egy darabig.

2009. aug. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!