Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kislányom 7 hónapos. Nem...

A kislányom 7 hónapos. Nem jött meg és arra gondolok hogy terhes vagyok. Elég ennyi idő a második baba vállalásához?

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
2-3 hónap után már elvileg simán teherbe eshetsz újra.
2010. jún. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem 12 hónap van a kettő között. 2 évig szoptattam egyfolytában
2010. jún. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nem védekeztetek, igen akár szülés után 1 (!) hónappal is teherbe eshetsz...

A szoptatás nem fogamzásgátló módszer! szülés után a első 6 hónapban esetlegesen blokkolja a petesejt-érést, menstruációt ,de ez nem "szentkő", bármikor újra termékeny lehetsz.

2010. jún. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy elég-e ennyi idő, szerintem nem megválaszolható. A gyerekeid közt így 16 hónap különbség lesz, ami ugyan elég kevés, de nem ritka. Sőt, van ahol még ennél korábban jön a tesó. Az eleje nehéz, de ahogy telnek az évek, mindig könnyebb lesz.

Tesztet csináltál már?

2010. jún. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

de mondjuk még valami!

Most ebben a hónapban nem jött meg, vagy egyátalán nem is volt mensid? Mert még az is lehet, hogy pl. 8-9. hónapban jön meg legelőször.

Teszt, az a tuti!!!

2010. jún. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk bo 14 honap van a gyerekek kozott (a nagyobbik most lesz 19 honapos, a kicsi elmult 4 honapos).

Es mi direkt vallaltuk igy, meg ovutesztet is hasznaltam, hogy minel hamarabb jojjon a kisteso.

Semmi gond nem volt a terhesseg soran, a 40. hetre szuletett a kisfiam makk egeszsegesen. Azota sincs gondunk, nem azt mondom, hogy sokat pihenek napkozben, de a gyerekek el vannak latva, foglalkozom veluk, tiszta a haz, rendezett az udvar es minden nap van fott kaja.

Neha orultekhaza van, neha nyugos vagyok es faradt, neha a gyerekek is azok, de mindenki boldog.

2010. jún. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én két hónapig szoptattam(nem volt több tejem).rendesen eddíg megjött a szülés után mindjárt.most késik már lassan egy hónapja.tesztet még nem csináltam de fogok.ha jön a kistesó akkor sem lessz baj mert szeretnénk,csak nem gondoltud volna hogy ilyen gyorsan sikerül(ha terhes lennék)
2010. jún. 25. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!