Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek MARTINA...

Mi a véleményetek MARTINA névről? Tudtok ajánlani szép nevet, ami M betűvel kezdődik?

Figyelt kérdés
2012. jún. 27. 19:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%
Mirjam.
2012. jún. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A Martina nekem nem tetszik. Az én kislányom Miléna lesz. De a Marina, Madléna, Milla, Milica is tetszik.
2012. jún. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
26%
adjatok mar neki normalis nevet. ez annyira trendi mostansag h kulonleges mevet adnak azemberek a gyerekeiknek. aztan csodalkoznak ha kikozositik meg nevetnek rajtuk...
2012. jún. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik barátnőm Martina. Nincs semmi bajom ezzel a névvel, de én nem adnám a lányomnak. Viszont a barátnőmhöz sem tudnék mást elképzelni. Nekem a Milla és a Mirna tetszik nagyon :)
2012. jún. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A Martina név is nagyon szép. Ha lány lesz a decemberben születendő babám, akkor ő Maja lesz.
2012. jún. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A Martina név nekem is tetszik! És nem is gyakori, viszont annyira nem extra se hogy problémája lehetne belőle hogy nem értik esetleg.

Az én lányom Miléna lett volna (de fiú lett). Médea is nagyon tetszik. Molli, Milla ezek is aranyosak de mondjuk nem tudom ez felnőtt nőnek mennyire jó név...de talán nem annyira.

2012. jún. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én még nem tudom a babám nemét de ha lány lesz akkor Martina lesz:) Nekem nagyon tetszik. Boldog babavárást 32hkm.
2012. jún. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a tippeket! Nemsokára szülni fogok,és nehezen döntöm el a neveket! :D

36hkm

2012. jún. 27. 22:28
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt egy Matilda nevű tanítványom.nekem ez is tetszik,de a Martina is szép.
2012. jún. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

3-asnak: szerintem a Martina névben nincs semmi extra (extrém), egyáltalán nem olyan nagy ritkaság. Teljesen ismert és elfogadott név, még ha nem is hívnak így minden 2. lányt.


Milla, Médea, Menta, Mínea, Moira, Marcella tetszenek az M betűsek közül. (ami nem tetszik: Mária, Mónika, Mirjam, Maja, Magdolna, Mercédesz, Miranda)

Molli is tetszik, de csak kutyanévnek.

2012. jún. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!