Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen fazonú/ anyagú szoknyáb...

Milyen fazonú/ anyagú szoknyából és nadrágból tud a varrónő csinos kismamaszoknyát és kismamanadrágot varázsolni?

Figyelt kérdés
Például magas derekú vagy csípőfazonú legyen-e a nadrág? A szoknya derékrésze milyen legyen?

2012. jún. 28. 06:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Farmer szoknya, annak kuvágja a derék részét, és sztreccs pamutot varr a pocak részre.


Szerintem inkább nézz szét a teszvesz vatera, rengeteg alig használt kismama ruha van fent, a bolti ár töredékéért!


Na meg egy terhes nadrágot nem lehet végig hordani, legalább is, nekem 3x kellett újat vennem, mert azért nem csak a has nő, a fenék, comb is.

És amennyiért megveszem a nadrágot, szoknyát, + a pamut anyag a hasrészre, + a varrónő bére, drágább lesz mint a kész nadrág!!!

2012. jún. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippet!

Van egy pár olyan szoknya, amit nagyon szeretnék kismamaként hordani, nagyon olcsón hozzájutok és azért szeretném átalakíttatni. A Teszvesszel az a bajom, hogy nincs próbafülke :)

2012. jún. 28. 08:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Szakmabeli vagyok és magamnak minden kismama cuccot én csináltam. Ha ügyes a varrónő teljesen mindegy, hogy milyen a fazon, sőt az anyag is. Veszel pamut anyagot, azt bármihez hozzá lehet varrni. Ha magasabb a derékrész akkor elég csak az elejét kivágni és pamuttal pótolni, ha csípő fazon, akkor elején kicsit kivágni mélyebbre és körbe varrni pamutot. Én csináltam magamnak melegítőt, szoknyát, egy szűk fazonú térdnacit ami csípő f. volt, farmer nadrágot, nyári vászon nadrágot, most hirtelen ennyi jut eszembe. De hidd el, bármit meg lehet csinálni ha akarják. Csak arra figyelj, hogy a pamut anyag ne legyen nagyon nyúlós, mert akkor nem nagyon tart.
2012. jún. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, azt elfelejtettem írni, hogy egy kicsit csináltasd nagyobbra a pocakrészt mint ami most kell,(nem sokkal!) és tetess bele gombolható gumit. Biztos tudod milyen az, amit állítani lehet, egy gomb és lyukas a gumi. Így később nem kell újra varrni a pamutot, csak kiengedsz a gumiból ahogy nő a pocid.
2012. jún. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Húh, köszönöm ezek szuper ötletek :)

Viszem azokat a szoknyákat is, amiket nem szeretek derékrésznél :)

2012. jún. 28. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!