Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Orrvérzés ellen valami jó...

Orrvérzés ellen valami jó megoldás?

Figyelt kérdés

Nem vészesen vérzik, de mikot orrot fújok, akkor utána véres lesz egy kicsit a zsepi, pedig nincs is tél. Mi lesz még akkor későb...(?)

Ilyet találtam a neten, ez mennyire jó? Próbálta már valaki? Bevált?

"Párologtatással és C-vitamin szedésével segíthetünk a tüneteken."

vasárnap töltjük be a 15. hetet


2012. jún. 28. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:

nem tudom, én már beletörödtem hogy nem tudok normálisan orrot fújni :S


12+3 hkm

2012. jún. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ez van régóta. Majd csak elmúlik...


33 hetes km

2012. jún. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rutin + C-vitamin tabletta. Ugyanaz a hatása, mint a Rutascorbin-nak,csak nincsenek benne mesterséges anyagok, és így terhes nők is szedhetik. Kérdezzétek meg az orvosotokat, ha nem ajánlja valami miatt, a sima C-vitamin is jó megoldás.
2012. jún. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pont ma mondtam én is a dokimnak mivel már lassan egy hete minden reggel kicsit vérzik az orrom... Azt mondta szedjek Cvitamint meg írt fel rutascorbint 3×1et ha az elfogy és nem javul akkor meg mennem kell a fül-orr gégészetre, hogy megnézzék mitől van...nálam magas vérnyomástól se lehet mert mindig alacsony,de azt mondta hogy sokaknál az hozza ki.

üdv 25hkm

2012. jún. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!