Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeretnem tudni a magzatvizvet...

Kius kérdése:

Szeretnem tudni a magzatvizvetel milyen szazalekba mutat eredmenyeket? Mennyire megbizhato hogy igen egeszseges gyerekem lesz?

Figyelt kérdés
13 hetes terhes vagyok lassan kozeledik a 15 het mikor is leveszik a vert az AFP-re, fuggetlenul az eredmenytol szeretnek elmenni magzatvizvetelre mivel hallottam, hogy az AFP sem mutat 100-szazalekos eredmenyt es viszont ezt mar egyszer tapasztaltam is!
2012. jún. 28. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Jézusom Ne menj magzatvízvételre ha nem muszáj!Elég kockázatos.(nagyon az!)Uh-on látják ha van vmi baja a babának!
2012. jún. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Felejtős a magzatvíz vizsgálat! Vetélést okozhat, ha kaptál várandós könyvet, abban van írás róla, csak nagyon muszáj esetben ajánlják. Inkább menj kombinált tesztre, az AFP-től is biztosabb.
2012. jún. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért nem csináltatod meg az integrált tesztet? Azzal nem vagy még elkésve. Az közel 95%, ha valami gáz van, akkor ez és a 2 uh (12. és 18. heti) eredménye alapján, megcsinálják a magzatvíz vételt, annak 99%-ra biztos az eredménye.


Vannak nagyon jó orvosok, akik genetikai rendellenességekre specializálódtak, uh-val simán megállapítják a rendellenességet. Én is voltam ilyenen, a saját magunk megnyugtatása végett.

Amúgy az AFP.-t betöltött 16. hét után veszik le, mert akkor a legpontosabb az eredmény, de maga a vizsgálat nem ér annyit, mint egy alapos uh vizsgálat.

39+5 hkm

2012. jún. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Milen az az integralt teszt?meg eletben nem hallottam rola?En szlovakiai vagyok es a lanyomnal is es volt egy iker terhessegem amivel a 25 hetben elveteltem,tehat mind a ketszer a 15 hetbe vettek le az AFP!termeszetesen kifogom kerni az orvosom tanacsat,de az AFP-be nem bizok!!!
2012. jún. 28. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!