Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terheléses vércukor vizsgálat...

Terheléses vércukor vizsgálat hanyadik héten van?

Figyelt kérdés
Tej+zsemlére gondolok.
2012. jún. 28. 12:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
24. és 32. héten
2012. jún. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Akkor nekem miért kell a jövő héten mennem? 21-22 hetes leszek.
2012. jún. 28. 12:26
 3/18 anonim ***** válasza:
24. ha minden rendben nem ismétlik , bár én az igazi tényleg cukros lötyisre gondolok. Rettenetes.
2012. jún. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem híztál túl sokat? Vagy nincs valami gond a terhességeddel amit említett az orvos? De az is lehet, hogy nálatok a dokinak nem fontos az a pár hét eltérés!
2012. jún. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
A cukros löttyöt én is ittam az első terhességemnél, borzalmas volt. -de most ezt a zsemlés verziót írta a doki.,
2012. jún. 28. 12:30
 6/18 A kérdező kommentje:
Terhességemmel semmi gond, ha nem nőne a hasam, azt sem tudnám hogy terhes vagyok.
2012. jún. 28. 12:31
 7/18 anonim ***** válasza:

off: első vagyok, nekem a 24 hetes terheléses cukor rendben volt, mégis a 32. heti vérvételre kérnek megint terheléses cukrot.

ezek szerint ez is mindenhol máshogy van

2012. jún. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Általában a terheléses vércukorvizsgálatot a 24-28. hét között szokták kérni. Ennél hamarabb csak akkor szokták megcsinálni, ha pl.: az előző terhességnél a terheléses vércukorértéked magas volt. Meglepődtem, mert bevallom úgy tudtam, hogy már senkinek nem engedélyezik a zsömle, tejes variációt. Ez miatt irigyellek, hogy ezt kérte a dokid!
2012. jún. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én kihánytam ma a cukros löttyöt, vajon mit fognak kitalálni, ha nem a zsömlés verziót?
2012. jún. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

A terheléses vércukor, a cukros löttyös az a 24ik hét körül van. Szerintem nem volt szörnyű. Rossz íze volt, de mivel már éhes voltam tök jól eltelítette a gyomrom. Utána órákig nem voltam éhes :)


Túlélhető. A többi csak hiszti. :) A vérvételek sem kellemesek, pláne ha elbökik az ember vénáját mégis túl kell élni.


Tej+zsemlésről nem hallottam.



25+4hkm

2012. jún. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!