Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha uh-on a baba feje a monitor...

Ha uh-on a baba feje a monitor jobb oldalán volt, akkor a hasamban is jobb oldalt van nem? Tehát még nem firdult be a helyes irányba?

Figyelt kérdés
Honnan tudom majd hogy befordult? szivhangmérövel megtudják állapitani?
2012. jún. 28. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem írtad hányadik hétben vagy. Az orvosnak UH nélkül is ki kell tudni tapintania hogy fekszik a baba a pocakban. Mit írtak a leletre amit kaptál?
2012. jún. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
bocsi. 34 hetes vagyok. semmit az adatain kivül..külföldön szülök,ö az elsö..nem tudom itt mi a "szokás"
2012. jún. 28. 12:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt én sem tudom, de most volt az államvizsga időszaka mikor bent feküdtem a kórházban és rajtam vizsgázott egy indián lány. meg kellett tudnia mondani, hogy az utolsó UH óta szerinte fordult-e a baba. A medencevégű az amikor keresztbe fekszik, a fejvégű amikor már jól fekszik, és persze csücsülhet is. A monitoron keresztül én sem tudtam soha, hogy akkor hogy is fekszik csak max hogy ha láttam a féjecskéjét és figyeltem éppen akkor hol matat a szonográfus. Még egyébként ha nincs is befordulva még van esélye rá, de erőltetni nem szabad.
2012. jún. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!