Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez így volt...

Szerintetek ez így volt helyes? Többi lent.

Figyelt kérdés
Egy hete voltam dokinál, 25 hetesen. Mondtam, hogy vannak kisebb görcseim, így felírt magnerotot és mondta, hogy megvizsgál, minden rendben van-e a méhszájjal, stb. Azt mondta szerencsére nem nyílt ki, minden rendben, de mivel folyásom van, ezért használjak canestent. Kenetet vett akkor ott és mondta, hogy a legközelebbi alkalommal vesz megint és meglátjuk a kezelés után mi a helyzet. Kicsit félve, de fejet hajtottam neki, csak nem értem mire fel kellett canestenre ítélnie. Sima fehér folyásom van, az sem sok, inkább reggelente. Nem csíp, nem viszket, nem ég, a terhesség előtt is volt, már kb. 14 éves korom óta és még soha semmi bajom nem származott belőle, nőgyógyász sem mondta soha, hogy ez gáz lenne. Így, hogy még a kenet eredményét sem várta meg, így jól tette, hogy már azelőtt ezt írta fel? Szerintetek?
2012. jún. 18. 16:52
 1/9 Atroposz ***** válasza:
Szerintem nem árt.Örülj neki ,hogy ennyire törődik veled a doki.
2012. jún. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Panka08 ***** válasza:
Szerintem meg nem felelős, mert lehet , hogy teljesen feleslegesen "vegyszereztet". Szerintem ne használd, várd meg az eredményt.
2012. jún. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is várd meg az eredményt. A doki nem tudja, hogy 14 éves korod óta van folyásod? Nekem 11 éves korom óta van, és eddig 4 nőgyogyi próbálta "elmúlasztani" (állítólag három féle gombám volt, meg a fene tudja, még mi), mire az ötödik közölte, hogy ez a legtermészetesebb folyás, amit valaha látott, és nem kell vele törődni, mert se gomba, se vírus, se baci nem okozza. Ha neked eddig nem okozott panaszt, akkor szerintem nem érdemes most kiírtani mindent onna, mert csak még könnyebben kapsz majd el fertőzést, nem beszélve arról, hogy a kezelés után a folyásod (ha olyan, mint nekem) úgy is vissza fog jönni. SZerintem legközelebb mondd meg a dokinak bátran, hogy ez a helyzet.
2012. jún. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem ha ilyen alapos, ne kérdőjelezd meg a tudását és a kezelését!

Ha nem bízol benne, akkor az más kérdés.

2012. jún. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

én nem a tudását kérdőjelezem meg, mert elég tapasztalt. csak nem értettem mire fel kell használnom ezt, ha semmi bajom nincs. én is megvárnám az eredményt, de úgy gondoltam szintén, hogy bajt csak nem okoz. viszont ha nincs gomba, akkor milyen hatást fejt ki egy egészséges környezetben? csak ettől féltem, de használtam, mert nem akartam, hogy baj legyen. nem kérdeztem tőle semmit, csak szépen szót fogadtam és a folyás témát is említettem már neki, mindezek ellenére javasolta. na mindegy, remélem rosszat nem tettem, hogy használtam.

köszi a válaszokat.

2012. jún. 18. 19:23
 6/9 anonim ***** válasza:
47%
Ő meg tudja állapítani a folyásodból,hogy az jó-e vagy sem.Attól még,hogy te jónak ítéled,mert 14éves korod óta olyan,az nem jelenti azt,hogy tényleg jó is.Rendben van,hogy sok orvos ráír papírra vizsgálatokat,hogy a kórháznak többet fizessen a tb,de gyógyszert emiatt nem fog felírni neked.Biztos,hogy kell a gyógyszer és azért írta fel.
2012. jún. 19. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Atroposz ***** válasza:
Nem értem minek ez a pontozgatás én senkit nem pontoztam le csak azért mert más véleménye mert ha mindenkinek ugyan az a véleménye akkor nem is kellene kérdést kiírni,felesleges mert mindenki tudná mindent ugyanazt.
2012. jún. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
én senkit nem pontoztam sem fel, sem pedig le, nem szokásom. egy olyan kérdésnél meg főleg nem, ahol véleményekre voltam kíváncsi.
2012. jún. 19. 13:49
 9/9 Atroposz ***** válasza:
Kérdező ez nem neked szólt hanem aki szeret lepontozni bocsi nem akartam hogy magadra vedd bezzeg akinek szól az nem veszi magára.:()
2012. jún. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!