Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetesen miért nincs még...

38 hetesen miért nincs még előtej?

Figyelt kérdés
Ha egész terhesség alatt és még most sincs semmi előtej az azt jelenti, hogy szülés után sem lesz és nem fogok tudni szoptatni? Vagy ez normálisnak is betudható?
2012. jún. 28. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, az előtej és a szoptatás között nincs összefüggés! Van akinek van, van akinek nincs! Ez nem befolyásolja a szülés után a tejtermelődést, szoptatást!

38+6 hkm

2012. jún. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt egy csepp sem. Szülés után a 2. napon viszont megindult úgy rendesen :) Július végén lesz 5 éve, hogy szoptatok folyamatosan :) közben született még egy baba :)
2012. jún. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a szülés után pár órával jelentkezett először az előtej. Mégis tudtam szoptatni. Ne aggódj.
2012. jún. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj! Nekem sem volt előtejem. Most 22 hónapos a kislányom és még mindig cicizik... :D

2012. jún. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugi nekem sem volt. Nem lesz gond a szoptatással, ne is gondolj ilyenre.
2012. jún. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!