Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A vércsoport szűrő vizsgálaton...

A vércsoport szűrő vizsgálaton, az ellenanyagszűrés eredménye pozitív lett. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

A párom és az én vércsoportom is RH pozitív. Akkor miért kezdett most el ellenanyagot termelni a szervezetem? Valami gond lenne? Első baba.

34-hetes kismama.


2009. júl. 8. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Te biztos nem negatív vagy?

Mert akkor én se értem, majd figyelek, hátha valaki tudja a választ...

Én 3 vagyok, így se a -, se a +-os gyerekeimmel nem volt gond.

2009. júl. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

34 hetes vagy és még csak most néztek ellenanyagot, vagy a korábbi negatív lett? Nem értem.


De tulajdonképpen mindegy is, mert akármikor pozitív meg szokták ismételni a vizsgálatot. Nekem az első ellenanyagszűrés volt pozitív, a második és harmadik negatív. A férjem és én is +. Nekünk azt mondták, hogy valószínűleg a laborban összekevertek valamit.

2009. júl. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Biztos hogy mindkettőnké pozitív,és ezért nemértem én sem! Két hét múlva megint mennem kell erre a szűrésre. A védőnő valami olyasmit mondott,hogy ezeken a vércsoportokon belül is van még több "alfaj",és ezért fogják majd tüzetesebben megvizsgálni! Sajnos ezzel az infóval nem lettem okosabb,tehát még izgulhatok egy darabig. Azért köszi hogy írtál!
2009. júl. 8. 14:38
 4/4 A kérdező kommentje:
Az előző negatív lett!
2009. júl. 8. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!