Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az új babakocsit használat...

Az új babakocsit használat előtt kimostátok?

Figyelt kérdés
Tanácstalan vagyok! Ki kell mosni esetleg áttörölni? Segítsetek! Első gyermekét váró, kissé parázós kismama vagyok!
2012. jún. 28. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem :)
2012. jún. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem mostam ki. Ha az téged megnyugtat egy egyszerű hideg vizes ruhával töröld át.
2012. jún. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem,valahogy eszemben sem jutott :))
2012. jún. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
dehogy mostam:-) Hogy is mosnád ki? Még át sem töröltem.
2012. jún. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem mostam ki, viszont ragaszkodtam hozzá, hogy ne a kirakati darab legyen az enyém, hanem a teljesen bezacskózott bedobozolt vadisúj példány :) (3 kocsink is van)
2012. jún. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igazából én is így gondoltam, csak valakitől azt olvastam, hogy kimosta a huzatot, így nem voltam biztos benne, hogy mi a helyes. De akkor megnyugodtam, hogy nem kell! :-)
2012. jún. 28. 20:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Tegyél a baba alá egy textil pelust, ennyi!
2012. jún. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!