Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13. hetesen korai lenne még a...

13. hetesen korai lenne még a babakocsit megvenni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 28. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

IGEN!!!

kb mintha a korházi cuccodat pakolnád most össze

2012. jún. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha megtaláltad a tökéletes kocsit és jó áron van,szerintem nem.
2012. jún. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem korai.. mi most vesszük és 28 hetes vagyok.

a ruhácskákat még csak ezután, egyedül a kiságy van meg, azt a 24. héten vettük. előbb felesleges szerintem. persze ha látsz egy aranyos ruhát, vagy kis zoknit, vagy ilyesmit jó áron, azt bátran vedd meg, de a babakocsi korai.

2012. jún. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem, Én 15hetesen vettem meg, mert 100e ft helyett megkaptam 50e-ért. Nem mindegy. :D Szóval ha akció miatt akarjátok, akkor nyugodtan :)



25+4hkm

2012. jún. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem korai!!

Ha kifogsz valami akciót, és az álmaid babakocsija, nyugodtan vedd meg!!

A többi babacuccal is így vagyunk megvettük, amikor megtetszett és láttunk akciót(meg persze utánajártunk,miből mit érdemes venni)!

Sok mindent kell nekik venni, szóval nagyon nem mindegy, hogy mennyiért!!

Nekünk is meg van már elég régóta sok minden!!

A másik oldala meg az, hogy a vége felé nem biztos, hogy lesz kedved nagy pocival mászkálni! :)

32hkm

2012. jún. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem korai, főleg ha pont most akciós amit kinéztél. Én 20 hetesen vettem meg, mert féláron volt akkor. Azért a babaruhákat még ne kezd el gyűjtögetni, annak még tényleg korai.
2012. jún. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha jó áron van akkor tényleg megveheted most.Csak arra figyelj,hogy nehogy elkapkodd,főleg ha az első baba.Én is az elsőnél már 20.hét körül megvettem mert bevoltam zsongva.Aztán meg úgy utálltam azt a kocsit.Nézz körűl jól és olyat vegyél ami biztosan tetszeni fog.Amúgy azt mondják korai még,mert még bármi történhet,de baj sajnos történhet az utolsó hetekben is.Addíg meg senki sem vár,míg megszületik a baba.
2012. jún. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!