Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen markaju es minosegu...

Milyen markaju es minosegu babakocsikat es babaholmit arulnak a Tesco aruhazakban? Erdemes onnan vasarolni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 8. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Szia!

Én csak a babaholmiról tudok véleményt mondani, szerintem nagyon jó minőségűek, nagyon olcsó.

2009. júl. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem babakocsit és a használati dolgokat nagyon meg kell nézni amit ott veszel.

A babaruhák általában jó minőségűek,de drágák.

Szinte bármelyik bababoltban veszek annyiért ruhát mint a tescoban.

2009. júl. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
A babakocsit nem ott vettem, de tescos ruhácskánk van nagyon sok. Szerintem nagyon édesek, jó minőségüek.
2009. júl. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Kedves második válaszoló, nem tudom, hogy vidéken vagy a fővárosban laktok, de ahol én élek, ott bababoltban 3-4ezer forintért kapsz 1db rugdalózót. Annál lényegesen olcsóbb a tesco és sok esetben jobb minőségű is. A használati cikkekről annyit tudok mondani, hogy mi anno bababoltban vettünk babakocsit sok tízezerért és a barátnőm tescos 20ezer forintos babakocsija jobb minőségű. De mondjuk a használati cikkeket tényleg meg kell nézni jobban - de sajnos ez a bababoltokra ugyanúgy érvényes, mert ott is lehet selejtes cuccot venni.
2009. júl. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

14:41-es vagyok: ajánlok neked még egy boltot ahol minden nagyon olcsó. Minden ami baba azt megtalálod.

www.katibababolt.hu


Én szinte mindent itt vettem (babakocsi, babahordozó, kiságy, ruhák, mellszívó...egy csomó mindent).

2009. júl. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szia! babakocsi ne vegyél ott, én télen csavarhúzóval jártam sétálni, mert folyton kiesett a kereke :(

egyébként praktikus, szép kis kocsi lenne, de nem a legjobb minőség. annyi pénzért már jobbat tudtam volna venni máshol. sajnos babakocsi választékban csak most lettem már tájékozott.

viszont pl. babakádat ott vettem, csak ott találtam elég nagyot, amikor a fiam kinőtte a bébikádat. a színes pelusuk is jó, bár a rossmannos jobban bevált nekünk.

2009. júl. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kulfoldrol irok,a hatarhoz kozeli varosban van Tesco,foleg babakocsi ugyben erdekelne.
2009. júl. 8. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!