Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szegeden hol lehet venni...

Szegeden hol lehet venni Espiro Vector babakocsikat?

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azt csak nagyobb babaáruházakban lehet venni.. Egyébként jobban jársz, ha netről rendelsz(sokszor olcsóbban hozzá lehet jutni)... Persze nem árt előtte kipróbálni, hogy milyen is a járgány. Én pl úgy csináltam, h bementem a brendonba, megnézegettem a kocsikat, kipróbálgattam, tologattam, meg minden, utána pedig hazamentem, és neten megrendeltem sokkal olcsóbban, egy másik üzletből.. :)
2011. márc. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy neten nem lehet beszerezni azt a színt ami nekem kellene.Azért gondoltam,hogy hátha szegeden kapnék!
2011. márc. 10. 13:26
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Mi Espiro termékeket forgalmazunk, sajnos most még az importőr sem tud Vectort szerezni. Kb. májusban jönnek a 2011-es új színek. Webáruházat üzemeltetünk, szegedi székhellyel, ahogy lesz Vector, mi is kapunk és meg is lehet nézni személyesen. Most is van itthon jópár Espiro babakocsink készleten, szívesen megmutatom.

[link]

Ha bármiben tudok segíteni, szólj nyugodtan.

Üdvözlettel:

Emőke

Babakuckó Online bababolt

2011. márc. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia!Köszi a választ,a napokban beszéltünk,feliratkoztam a hírlevélre is!
2011. márc. 22. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!