Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi indokolhatja a császárt?...

Mi indokolhatja a császárt? Milyen esetekben nem szülhet egy kismama természetesen?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék császárt, de érdekel, mi miatt "kényszeríthetnek" erre a szülési módra! Köszönöm
2012. jún. 28. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:

pl. nem tágulsz ki amennyire kellene oxitocin hatására sem

kicsi a medencéd, vérnyomás problémák, szemproblémák.

2012. jún. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A vérnyomás mekkora értéknél nem elfogadott, illetve az, hogy távollátó vagyok? Nem erős -2,25
2012. jún. 28. 17:07
 3/6 anonim ***** válasza:

a távollátás önmagában nem kizáró ok, a retina épségét és szemnyomást, stb.-t vizsgálják, kitágítják a pupillát, és az alapján mondják meg, hogy lehet-e simán szülni. Nekem -3-as, és mehet a természetes szülés.

Ha a baba nem fordul be, akkor is császároznak, nekem azt mondta a doki, ha a 36.hétig sem fordul meg, akkor császárra számítsak.

2012. jún. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nem fordul be a baba, nem mindenhol császároznak, de amelyik doki nem meri ilyenkor simán, jobb is ha császároz.

Amúgy nálam ikreknél az első baba be volt fordulva, második faros volt, és megszültem őket simán. Azt mondták, mivel egyet szültem már, így is kell hogy menjen, ha nem szültem volna már előtte, nem tudom császároztak volna e. Van olyan kórház ahol alapba császároznak ikrekke, mindegy be vannak e fordulva vagy sem.

2012. jún. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor is császár, ha a baba belekakil a magzatvízbe, vagy rossz a szívhangja.
2012. jún. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2012. jún. 29. 05:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!