Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hkm vagyok és ingerült,...

33 hkm vagyok és ingerült, ideges, és nagyon álmos mindig, pedig délután is alszom 2orát,9kor kelek és 10kor fekszem le este. Más is igy van ezzel?

Figyelt kérdés
2012. jún. 28. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:

nem!mert én szinte semmit nem alszok se éjjel se nappal.mint egy drogos úgy nézek ki a kialvatlanságtól.

39hkm

2012. jún. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szegény...3 hétig volt ebben részem,most váltott át a szervezetem.
2012. jún. 28. 20:02
 3/6 anonim ***** válasza:
jó neked.legalább kialszod magad.én is nagyon ingerült vagyok meg bunkó,még szerencse hogy a környezetem megértő!(még)
2012. jún. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát, már sem alszom sokat! Szinte irigyellek is! 39hkm
2012. jún. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is mostanában lettem megint álomkóros. 33 hetes vagyok én is, és pl. most is leragad a szemem. Nem vagyok álmos, csak valahogy a szemem le akar csukódni. Úgy, hogy én is reggeli után mindig bealszom kb. 9-fél10-ig, este meg 10-kor már fekszek. Reggel 6-kor kelt a fiunk, és éjjel is egyszer legalább fent vagyok pisilni...
2012. jún. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is álomkóros lettem újra. Este 10-11 közt bírok csak elaludni, éjjel egyszer-kétszer pisilnem kell,de reggel azért 7-ig-8-ig alszom. A két gyerkőcöm ez időtájt ébred. Napközben ebéd után mindig pihenés van, mégis estére fáradtabb,ingerültebb leszek. Szóval más is van így ezzel, megnyugodtam én is. Örülj(ünk) minden alvós órának,mert lesz ez még rosszabb is a végén!! 34hkm.
2012. jún. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!