Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Chipolino Baby Max Leoról...

Chipolino Baby Max Leoról TAPASZTALATOK?

Figyelt kérdés
Ilyet szertnénk venni,remélem jó lesz újszülöttnek is.Tudom hogy nem egy Peg Perego,vagy Chicco,de erre telik!
2012. jún. 29. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi is ilyet vettünk, de "élesben" még nem tudtuk kipróbálni, mert még "csak" 31 hetes vagyok. Egész jónak tűnik (főleg az ára), könnyű tolni, összecsukni, a tolókart átfordítani. Nekem annyi bajom van vele, hogy elég alacsony, de majd megszokom, vagy lehet csak most a pocim miatt tűnik annak, mert nem tudok lehajolni, és a másik, hogy a biztonsági öveket nem lehet kivenni belőle, bele van varrva a huzatba, ez némi gondot okoz mikor fekvőre van állítva, csak úgy kihajtom a kocsiból, azért mégsem szeretném, ha a csatokon és pántokon feküdne.

Ajánlottak 33 ezerért egy használt pierre cardint, de még szerencse, hogy nem vettem meg, mert ennyiért újat is kapok. Ráadásul az a kocsinak sokkal kisebb a fekvőfelülete, mint a leo-nak (a szomszéd gyereknek az van, és már 3 hónaposan kinőtte).

2012. jún. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És mi van akkor ha erre telik? Én is pont ugyanilyet fogok venni. Nem mindenkinek telik 70-100.000 ft-os babakocsira. Barátnőmnek volt ilyen kocsija, meg volt vele elégedve.
2012. jún. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Semmi,csak olvastam egy régi kérdésnél,hogy ilyen gatyi" kocsiktól ne túl sokat várjunk mint a pl:bertoni,chipolino.A válaszíró szerint normális kocsiba kéne befektetni mint egy Peg Peregoba,vagy Chicco-ba meg az összes többi méregdrága kocsikba :).Ja csak nem mindenkinek vannak 100 ezrei babakocsira.Ezért írtam,hogy mielött jönnének a hasonló válaszok,hogy erre futja :)
2012. jún. 29. 15:28
 4/4 anonim ***** válasza:
14:10-es vagyok. Ne foglalkozz velük, erre telik és kész. Nemcsak nekem vagy neked, hanem még sok mindenkinek.
2012. jún. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!