Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12. re vagyok kiírva. Ilyen...

12. re vagyok kiírva. Ilyen melegben miben lehet haza hozni a babát a kórházból? Lány lesz, és fogalmam sincs mibe kell, vagy lehet hazahozni. Ruhára gondolok.

Figyelt kérdés
2012. jún. 29. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
hát ezen én is gondolkodtam.10.-ére vagyok kiírva.azt mondják ugye hogy egyel több réteg kell rájuk mint ránk,dehát ilyen hőségben legszívesebben meztelenül lenne az ember.én pakoltam rövidet,hosszút.sapka mindenképp kell a nap miatt is.én úgy vagyok vele hogy majd a csecsemősök javasolnak vmit,hogy mibe hozzam haza,aztán majd meglátjuk...
2012. jún. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ, akkor én is pakolok ilyet is meg olyat is :)
2012. jún. 29. 12:49
 3/5 anonim ***** válasza:

2 nyári fiam van, mindkettőnél pakoltam vékonyat is, vastagat is. Az elsőt rövidujjú badyban, és pamut együttesben hoztuk haza + kis pamut sapi.

A kicsit plüss rugiban, mert aznapra lehült a levegő.

Sztem pakoljatok vékonyabbat is, meg melegebb rucit is, aztán majd aznap eldöntitek mit adtok rá.

2012. jún. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1.vagyok.Több cuccot pakoltam babónak mint saját magamnak.mert ugye pléd,pelenka,ruhák stb...mikor a férjem meglátta a csomagot....hát....

kettőnk cucca belefért mikor nászútra mentünk 1 hónapra...

mondjuk az is igaz hogy bevihetik utánad a kórházba ha mégse jó ruhákat viszel.

2012. jún. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 5.-ére vagyok kiírva! Én tettem neki egy vékonyabb öltözetet!

Body, kiszokni, kesztyű ( a körme miatt), kis sapka, textil pelenka

A vastagabb! Kisnadrág, póló, kiszokni, kis sapka, textil pelenka, kis kesztyű

2012. jún. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!