Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32. hét 2100-as méhszáj, most...

32. hét 2100-as méhszáj, most jöttem haza 3 nap után a kórházból, mire számítsak, kihúzom a végéig?

Figyelt kérdés
3 napig voltam kórházban,mert sokat keményedtem,begörcsöltem.magnézium infuziót és gyógyszereket kaptam.A panaszok megszűntek,de a méhszájam 2100-as most.Volt valaki így?Kihúzta a végéig?Nagyon félek,2.baba próbálok pihenni amennyit tudok.
2012. jún. 8. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
A 29. héten nekem is be kellett feküdni, én 4 napot voltam bent. Aztán 4 nappal hordtam túl a kislányomat. Pedig azért nem feküdtem végig, házaséletet is élhettünk végig.
2012. jún. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a 20. héttől 2000 a cervix értéke, veszélyeztetettként ugyan, de nem kellett kórházba mennem, magnézium, ha kellett No-spa és sok pihenés. Szerintem szedd a gyógyszereket (gondolom legalább magnéziumot kell) és próbálj sokat pihenni, vízszintesben, hogy ne terheld a méhszájad. Nekem anyum volt így nyitva velem, a félidőtől, és a 41. héten születtem. Legalább a 36. hétig húzd ki, utána már jöhet, ha nagyon akar és vissza sem tartják tovább.

37 hetes kismama

2012. jún. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 31 hetes vagyok épp két napja vizsgált meg a dokim. Zárt a méhszáj és 2000-es az érték. Azt mondta teljesen rendben vagyok. Sokat kell pihennem, innom és magnéziumot kell szednem. Már kétszer szültem,pont ilyen 2000-es értékeim voltam 30 hetesen és a kiírt napokon szültem.
2012. jún. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
20. héttől 2100-es a méhszájam, ma kellene szülnöm, de még mindig nem indult be, szóval túl hordhatod simán, mint én...
2012. jún. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!