Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti megosztanátok 17 hetesen...

Ti megosztanátok 17 hetesen egy pocis képet magatokról egy közösségi oldalon? Nem "árulom" el hamar?

Figyelt kérdés
Hétvégén készültek jó képek rólam és a férjemről,raktam is fel pár képet,a pocim már látszik,mindenki gratulál.Nem árultam el az ismerősöknek túl hamar?Eddig csak a család tudta.Köszi.
2012. jún. 29. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem árultad el hamar, gondolj bele, lassan már félidős leszel.
2012. jún. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én születéskor tettem fel újszülöttes képet.

Akikkel nem tartom a kapcsolatot, illetve "csak" ismerősök, azok iszonyúan ledöbbentek.

Hülye vagyok biztos, de nekem ez a döbbenet nagyon tetszett:-)

2012. jún. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a fb-ot kizárólag közeli, de messze, adott esetben külföldön élő rokonokkal való kapcsolattartásra használom, így kb.80 ismerősöm van, mást nem vagyok hajlandó visszaigazolni. A 8. héten már tettünk fel uh képet, hiszen csak egy teljesen közeli, bizalmas körrel lett megosztva. (Bár én a teszt után azonnal felhívtam anyumat is. Miért ne osztanánk meg az örömünket velük amint lehet?!)


Mit jelent a korán...? Remélem nem a babonát. Nem azért történik vagy nem történik valami, mert felraksz egy képet. Más kérdés, hogy ha 600 ismerősöm lenne, semmit nem osztottam volna meg, de nem azért, mert korai.

2012. jún. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!