Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik. Ti hogyan teszitek...

Kismamik. Ti hogyan teszitek kényelmesebbé az alvást? Megosztanátok velünk a tapasztalatotokat?

Figyelt kérdés
30hkm vagyok,most már kezd kellemetlen lenni az alvás..van szoptatós párnám,amit használok is,de még mindig keménynek találom,már 1 szatyor tölteléket kiszedtem belőle,többet nem szeretnék,mert utána rémes vissza rakni ezeket a kicsi fehér bogyókat,amik oda ragadnak mindenhova! Gondolkozom rajta hogy veszek szivacs töltetűt is,hát ha jobb az.
2012. márc. 13. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
En nem vettem ilyen parnat egyszeruen egy masik paplant gyurtem a labam koze meg kicsit a hasam ala es oldalt aludtam. Amugy tok lapos parnat szeretem de terhesen ezt is megemeltem. A paplan tolltoltetu volt jo puha. Es tul ir hordtam egy hettel de jol aludtam vegig
2012. márc. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én elég nevetségesen alszom, de fejem alatt 1 párna, oldalamnál 2-2, azaz 4, a rendes takaró, és egy pokróc pluszban, amit oda gyűrök, ahova épp kell.

azért van mindkét oldalamon kettő párna, szivaccsal töltött puha, mert egyik a poci-cici magasságban támaszt-bélel, másikat a lábammal ölelem át.

És bármerre fordulok bevetésre készen a bástya :)


... hát van ez így, férjem sajnálja, hogy nem kiflizünk, de most így kényelmes.

(ezek egyszerű szivacsbéléses nagypárnák, jysk-be 2-3 ezer volt anno.)

2012. márc. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én 31 hetes vagyok, rettentő nagy a pocakom.. én sem vettem szoptatós párnát, egy sima párna a lábam között plusz egy takaró is ugyanott, meg a pocak alatt! Popsimat kinyomom férjem felé, igy tudok kuporodni! Fejem alat egy kispárna. És hatalmasakat tudok aludni igy. Habár a megfordulás ... mint egy bálna.. :) jó értelemben! :)
2012. márc. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én kispárna méretűrehajtok össze egy paplant,az van a két lábam között!Én szorosan a fal mellett alszom,és a derekamnál van két párna hátul!Azért kell magam kitámasztani,mert nem fordulhatok álmomban sem a jobb oldalamra :( Csak bal oldal...Már nagyon unom,ez a 20. héttől kell!Fejem alatt néha kényelmes két kispárnanéha csak egy!Tévézni este a szopipárnán szoktam,de nekemis kemény,aludni!ÉS hangos amocorgás!Kb 6* pisilek egy éjjel,és a lányom felébredne annyi szopipárna csörgésre...


De nekem így "kényelmes"mármint tűrhető!


2 éves kislány és 32 hetes pocakcsajszi anyuja

2012. márc. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia, én szoptatós párnával alszom :) de olyan jókat hogy csak na :) lehet, hogy azért mert a tölteléket már elnyomtam benne, de van tartalék, nekem meg néha az a bajom hogy túl puha, gondolkodom is rajta hogy beleteszem a maradék tölteléket.

35 hkm

2012. márc. 14. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!