Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy mondtátok el párotoknak,...

Hogy mondtátok el párotoknak, nagyszülőknek hogy érkezik a baba? Illetve hogyan reagáltak rá?

Figyelt kérdés
2012. jún. 29. 22:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Én a férjemnek , szüleimnek és anyósoméknak is vettem 1-1 kiscipőt :) Mindenki nagyon boldog volt a hír hallatán ! :)
2012. jún. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az én párom épp Ausztriában volt kinn, tervezett baba volt! Felhívtam sírva, hogy megjelent a második csík, nagyon boldog volt! Anyáék, mamáék akkor tudtál meg, amikor a 8 hetes Uh-ról jöttünk haza, és kaptam a kicsiről képet! Azt mutattam meg nekik!

39 hkm

2012. jún. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem el sem kellett mondanom, mert a párom vette rajtam észre h tuti terhes vagyok ( akkor már 1.5éve probálkoztunk,de a cisztáim miatt csak 4 havonta menstruáltam). vett nekem egy tesztet és sirtunk a 2 csik láttán :). de mindig ugy terveztem, h majd kiscipöt veszek és becsomagolom :)
2012. jún. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az elsőt én is telefonon mondtam el a férjemnek. Szüleimnek meg úgy hogy eléjük tettem az uh képet. Persze mindenki örült. A másodiknál a férjem külföldön volt mikor megtudtam hogy baba van. Azt skypeon próbáltuk elmondani a kisfiammal úgy hogy megkérdezem tőle a hasamra mutatva hogy mi ez itt. Egész nap gyakoroltuk, de este nem volt hajlandó eljátszani ezt. Így a lefényképezett tesztet küldtem el. A férjem szem könnybe lábadt mikor meglátta:)
2012. jún. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

már számítottunk rá , amikor késett

alig bírtam kivárni , hogy elkezdhessek tesztelni,

hajnal 1kor pisiltem le az első tesztet, mert olyan izgatott voltam, aztán visszafeküdtem a férjem mellé, de nem tudtam visszaaludni, így felkeltettem éslújságoltam.

na onnantól kezdve nem aludtunk :D

2012. júl. 1. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor úgy látom mindenki örült :)
2012. júl. 1. 09:36
 7/9 anonim ***** válasza:
amikor megjelent a két csík azonnal behívtam a férjemet a fürdőszobába és egymásra borulva sírtunk. a nagyszülőknek 6 hetesen anyák napján szóltunk, a nagymamák virágcsokrába raktunk egy uh képet, igaz hogy a nagy szürkeségen kívül nem látszódott rajta sok minden de rögtön levágták és ment a sírás ott is
2012. okt. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én már nagyon hamar sejtettem a dolgot,amit tudtára adtam a páromnak is. Tudni kell,hogy sajnos,vagy nem sajnos,de neki fiatalon becsúszott egy gyerek(már,ha az övé..) Mindketten fiatalok voltak az anyjával és ismerősök szerint nem feltétlen van a páromtól. Féltem is eleinte,hogy mi lesz ebből,de persze rögtön elmondtam neki,mert nem akartam az előző kapcsolatát megismételni,hogy 6 hónapos terhesen derüljön ki.Először azt mondta nincs gond,megoldjuk,ha így lenne. Mikor erős pozitívat teszteltem,akkor viszont folyamatosan csak azt hallgattam,hogy el kell vetetnem,hogy nem tarthatom meg. Azt , hogy nincs felkészülve erre a gyerekre... Ha nem lenne gyereke,talán nem kérne erre,sőt biztos,de így miből tartsa fenn ezt a gyereket is stb.. Addig-addig bántott ezzel,hogy megtettem,de bár ne tettem volna. Bár neveltem volna egyedül fel... Nem tudtam milyen szörnyű következményekkel jár egy ilyen dolog. November elején szülnék.. Azóta nappalom és éjjelem..pokol.. Iszonyatos fájdalom látni a másik gyereket,hogy törődik vele,foglalkozik és nem érti meg a fájdalmamat. Megromlott a kapcsolatunk,már hajszál választ el attól minket,hogy szétköltözzünk és szétmenjünk. Hibáztam és örökre viselni fogom ezt a terhet.. :( Remélem neked minden jól sült el!:)
2012. okt. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oh nagyon sajnálom hogy neked nem teljesen úgy alakult ahogy kellett volna.
2012. okt. 25. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!