Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi idő után kell orvoshoz/...

Mennyi idő után kell orvoshoz/kórházba menni, ha nem érzem, hogy mozogna a baba? Ha hallom a szívét, de egyáltalán nem mozog? Mikor kell feltétlenül indulni? 39 hkm

Figyelt kérdés
Nagyon Szépen Köszönöm!
2012. jún. 29. 19:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Off: nem voltam még terhes, és komolyan kérdezem, lehet hallani a babád szívét?

Jaj de szép! Hogyan, hol hallod?

2012. jún. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szívhangfigyelővel :)
2012. jún. 29. 19:45
 3/13 anonim ***** válasza:

Mert mióta nem érzed? Nem lehet arra fogni, hogy nagyon kevés helye van már csak mocorogni? Lehet sokat pihen... Gyűjti az erőt a nagy napra.. :) Nem tudom nem tartok még ott ahol te úgyhogy csak kívánni tudom hogy minden rendben legyen. :)

21hkm

Az elsőnek meg, hogy... áhh. :DDD

2012. jún. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Egyél szőlőcukrot és mozgasd meg a pocakod, arra reagálnia kell, legalább kinyomnia magát, ha erre sem, inkább feleslegesen menj be, minthogy baj legyen. CTG-k rendben voltak?

40 hetes kismama

2012. jún. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Reggel nem volt semmi baj, kis virgonc volt! A CTG-n minden rendben volt, épp ma voltam! Olyan fél 2 óta nem igazán mocorog! Az előbb megmozdult, de csak egy pillanat volt! A szívhangfigyelővel megtaláltam, bár nem könnyen, de meglett! Csak ilyen sokáig nem szokott ilyen kis csendben, nyugalomban lenni! Lehet jönne valami front? Az elmúlt napokban lelőni sem lehetett volna, mindig csinálja a fesztivált! :)

Most csak aggódom, hogy ilyen nem szokott lenni! Mikor kell, orvoshoz fordulni? A dokim pont szabin van még a héten :( Bár ez nem jelent semmit!

2012. jún. 29. 20:23
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondták, hogy 4 óra nem mozgás után kell menni. Persze ha még felébreszteni sem tudtam akkor, irány a kórház.

36hkm

2012. jún. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Eszek valami édeset, vagy kakaót vagy valamit, és hátha megint az én rosszcsontom lesz újra!

Köszönöm még egyszer!

2012. jún. 29. 20:33
 8/13 anonim ***** válasza:

#1 vagyok, köszi a választ!

Gondolom hamarosan jön a baba, és tiszta izgalomban vagy!

De irigyellek!!! Nem rosszmájúan persze :)

2012. jún. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Majd te is átéled ezeket :)
2012. jún. 29. 22:01
 10/13 anonim ***** válasza:
Igyál 1 pohár szénsavas kolát. Segíteni fog. Aztán írd meg ha van valami :)
2012. jún. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!