Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Hány rugit és hány...

Kismamák! Hány rugit és hány body-t visztek be a babátoknak a kórházba a szülésnél illetve raktok be kis kesztyűt meg sapit? 35hkm

Figyelt kérdés
2012. jún. 30. 00:39
 1/7 anonim válasza:
Figyelj vigyél be mindenből 10-15 darabot de kapni fogsz ilyen általános dolgokat pelus kenőcs hegyek sapi szerintem nem kell melegvan de kesztyű érdemes mert még mikor kicsi össze karmolja magát. remélem segítettem
2012. jún. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

3-4 napot leszel bent, minimum 3 garnitúra ruha kell, mert ha bukik minden szopi után lehánnya magát, akkor öltöztetni kell, vagy ha kifolyik a kaka, pisi, megint öltöztetés.

10-12 db minimum kell szerintem, legalább is, nálunk ennyi kellett.

2012. jún. 30. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a kórházban, van ahova nem kell ruhát vinni, ahova kell elmondják mennyit vigyél.
2012. jún. 30. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1-es válaszoló!

10-15 db-ot mindenből???

Minek?

Van akinek összesen nincs ennyi ruhája.

Nem divatbemutató ez, a csecsemősök nem is engedik annyiszor öltöztetni a babát.

Én most szültem 3 napig voltam bent és konkrétan 3 bodyt használtunk el...+egy hazajövős ruha.

De kedves kérdező!Gondolom lesz aki meglátogat,férj vagy anyukád,ha vmi otthon marad utánad tudja vinni.

kesztyűt és sapkát is kellett vinnem,kis plédet,textil pelenkát.nekünk nem adtak pelenkát és popsikrémet sem azt is vinni kellett,de lehet ahol te szülsz ott másképp van.

2012. jún. 30. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

és sapkát nem azért adunk rá mert meleg vagy hideg van!

minden újszülöttnek kell a sapi,mert pl mikor szellőztetnek a csecsemősök,vagy viszed haza,kicsit megfújja a szél,és meg is fázhat,hiába van 50 fok árnyékban...

2012. jún. 30. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk csak hazamenetelhez kell ruha, majd férjem beviszi.

Kesztyűt viszek csak be, bár lehet nem is kell.

2012. jún. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ezen a 10-15 db-on én is meglepődtem, mert 1 méretből nincs is neki ennyi, mert úgyis hamar kinövi majd. De elképzelhető, hogy valakinek ennyi kellett. Bajcsyban fogok szülni, kell vinni pelust meg popsikrémet.
2012. jún. 30. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!