Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez normalis hogy...

Szerintetek ez normalis hogy faj aza resz ahol a kisbaba helyezkedik el?

Figyelt kérdés
Ma reggel PL ugy keltem hogz fajt elmult 1 percre aztan megint fajt aztan elmult aztan megint...... ittam egy kis vizet es helyrejött nem faj!Szerintetek lehet valami baja a picinek?Tegnap pedig egesz nap nem igazan ereztem mocorogni a picimet,es meg ma sem!!Kerlek segitsetek,nagyon aggodom!17hkm
2012. jún. 30. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:

17 hetesen normális, ha nem érzed állandóan! Lehet nyom épp valamit, rosszul feküdtél

39 hkm

2012. jún. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre én is szeretnék választ kapni.Nekem éjjel ha felkelek pisilni,és leszállok az ágyról akkor egyből bekeményedik a hasam alja és fáj is jó sokáig.A mozgás miatt ne aggódj mert ebben az időben én is pont így voltam,volt,hogy két napig sem éreztem,és mikor már a dokit akartam hívni jó nagyot rúgott.Nem tudom mekkora a pocid,de nekem elég nagy,és arra jöttem rá,ha oldalra fekve kipócolom nem nyom és fáj annyira.Próbáld ki remélem neked is bejön majd :) kitartás,még sok van hátra :)
2012. jún. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ez normális! Éppen pár nappal ezelőtt kérdeztem meg a dokimat erről. Nekem is fáj a szeméremcsontom, az ágyékcsontom, a hasam bekeményedik, a felülésnél érzékeny alul stb.stb. Ez így természetes.

32 hetes kismami

2012. jún. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!