Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan fogom érezni hogy...

Honnan fogom érezni hogy lejjebb ment a baba a pocakomban? Mennyivel utána fog születni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 1. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:

nem biztos h lejjebb fog menni,és h mikor születik az kiszámíthatatlan.

az én hasam a 34.héten szállt le 41.héten szültem...

2012. júl. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én hasam egyáltalán nem szállt le. Még mondtam is hétfőn a jóga órán, hogy szerdán szülök (megérzés volt), mondták a csajok, hogy biztos nem, totál fent van a pocakom. Ez így is maradt, szerdán este 3/4 12-kor kezdődtek a fájások és csütörtök reggel 9-kor megvolt a Kislányom. Szóval ez abszolút kiszámíthatatlan.:o)
2012. júl. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Speciel nekem 35. héten ment lejjebb, 38+5-ra szültem meg. De nem vagyunk mi robotok, ez teljesen kiszámíthatatlan!
2012. júl. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én úgy éreztem, hogy lejjebb ment, hogy lejjebb dugja már ki popsiját, nem a bordám magasságában és az orvosom szerint is lejjebb, beékelődve van a buksija kb 2 hete. Pénteken töltöttük a 40. hetet és semmi. Nem hinném, hogy van összefüggés.
2012. júl. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!