Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogy most helyezkedik...

Lehet, hogy most helyezkedik a babám?

Figyelt kérdés

35 hetes kismama vagyok, már 2 hete vannak jóslóim, de 2-3 napja, erősebben nyilal a hüvelyembe, olyan mintha a kis drágám tolná magát kifelé, éjszaka pedig semmmit nem aludtunk, egész éjszaka fészkelődött, helyezkedett, most is azt csinálja, lehet most helyezkedik a szülőcstornába?

Első baba, tapasztalatlan vagyok:)


2009. júl. 9. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, a babád éppen próbál befordulni,felveszi az irányt,és aztán útnak indul kifelé.Kitartás,előbb-utóbb sikerül neki.Nálam úgy volt,hogy épp a TV-ét bambultam,mikor úgy éreztem, hogy a babóca "esett" egyet a pocakomban:) Még fájt is,mert a medence csontomba beütötte magát:( Ekkor fordult be fejjel.Ha jól emlékszem 38 hetes voltam:) Egy nappal a kiírt előtt szültem.Simogasd a pocid,mondd neki hogy ügyes,érezni fogja,hogy már várod,és hogy minden rendben lesz!

Könnyű szülést!Boldog babázást!

5 hónapos anyuka

2009. júl. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ, bár azt elfelejtettem írni, hogy a babám már 26 hetesen befordult fejvégű fekvésbe, akkor annyira ügyes szeretett volna lenni, hogy majdnem megszületett de még korai lett volna, szerencsére sikerült visszatartani, lehet már most is nagyon készülődik, mert már nagyon várjuk,

minden jót nektek:)

2009. júl. 9. 10:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet a 26. het ota megint megfordult, csak nem erezted. Allitolag a 32. hetig tudnak ide-oda pörögni :) Nekem a 35. hetig farfekveses volt a bebi, akkor fordult be, ösztökeltem kicsit gyakorlatokkal. A szülesi fajdalmat inkabb a derekadban es alhasadban erzed, nem a hüvelyedben.
2009. júl. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!