Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az baj, ha a babám folyamatosa...

Az baj, ha a babám folyamatosan a jobb oldalon helyezkedik el? Fog tudni rendesen növekedni?

Figyelt kérdés

Ahogy hanyatt fekszem, a pocim bal oldalát szinte be lehet nyomni, köldökömtől jobbra viszont ott dudorodik a baba. Nem baj, hogy ennyire jobbra húz? Vajon a méhem helyezkedett ilyen furcsén.

Holnap leszek 21 hetes


2010. jan. 6. 14:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Dehogy baj,és persze,hogy rendesen fog nőni.Nekem mindkét gyermekem jobb oldalon feküdt,nem tudom,hogy miért.De az biztos,hogy asszimetrikus lett tőle a hasam,mert a jobb oldalamon jobban nyúlott a bőr.:)))

Látom fentről ha lenézek.:))

2010. jan. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, ahogy növekszik a baba, úgy fogja kitölteni a rendelkezésre álló helyet. Volt egy időszak, amikor az enyémek is előszeretettel csak az egyik oldalon voltak. Később ez megváltozott.
2010. jan. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azt olvastam 1*.hogy a babák azon az oldalon vannak sokat,amelyik oldali petefészekből való a megtermékenyített petesejt.Nekem a terh. előtt mindig a bal oldali petef.-ben volt érett tüsző,a fiam végig a bal oldalt részesítette előnyben:)
2010. jan. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Meg nem mondom hol fogant, igazából azt se tudjuk, hogy mikor, csodababa. :) De az tény, hogy a jobb oldalon van, a buksija pedig most lent.

Köszi a válaszokat

2010. jan. 6. 15:31
 5/10 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is pontosan így volt elhelyezkedve már az elejétől.Semmi baja nem lesz!
2010. jan. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is "deformálja a pocim, csak nekem bal oldalt fekszik a Picúr többnyire mikor hanyatt vagyok :) Ilyenkor vagy én vagy a páromaddig simizzük mig kicsit középre nem húzódik :)

2010. jan. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is csak a jobboldalamon volt, kb a 28.héttől érzem már mindenhol:)Ezzel semmi gond!
2010. jan. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is a jobb oldalon látom, de mindenhol érzem. Tegnap éjjel meg is ilyedtem, a jobb oldalamon feküdtem és amikor visszafordultam, akkora pukli maradt a jobb oldalon, hogy csak na. Nem is mertem visszafordulni, így baromi kényelmetlenül csak a másik oldalamon aludtam. Nagyon fura nekem is, és folyton ott van. 29 hetes KM
2010. jan. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Régebben én is feltettem egy hasonló kérdést.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Azóta már 38 hetes vagyok, a 29. héten befordult KÖZÉPRE, de egy kicsit még mindig inkább a jobb oldalamon érzem a könyökét, bár már mindenhol matat.

2010. jan. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:) Köszi! Érdekes, mert én a jobb oldalamon tudok aludni. Olyankor még nem érzem, hogy ficánkolna. Viszont a délutáni szundi után átmászott a bal oldalra, illetve közben. Amint felkeltem vissza a jobb oldalra.
2010. jan. 6. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!