Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31. hetes kismama vagyok....

31. hetes kismama vagyok. Melyik héttől lehet érezni méh összehúzodásokat? És meddig javasolt szedni a Magne B6-ot?

Figyelt kérdés
2009. júl. 9. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A legjobb tudásom szerint a 36.hétig javasolják,de inkább kérdezd meg a dokidat!

Jó egészséget!

2009. júl. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Én is a 36. hetet tudom hogy addig lehet szedni, utána már hagyják hagy gyakoroljon a méh a szülésre, nem baj ha vannak keményedések.

Hát mivel még csak én is 32 hetes vagyok, ezért nem tudom hogy mikortól lehet, de szerintem ez is egyénenként változó, én még nem igazán érzem.

2009. júl. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most töltöm a 36. hetet,én abbahagyom,mert már magne b6-tal együtt is nagyon keményedek,elég sűrűn,a természetre bízom magam,a dokim szerint lehet el vagyok számolva.
2009. júl. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A dokim és a szülésznőm is azt mondta, hogy a 36. hét betöltése után hagyjam el a MagneB6 szedését. Méhösszehúzódást is kb. onnantól kezdtem érezni üdv
2009. júl. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!