Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért múlt el a hányigerem?

Miért múlt el a hányigerem?

Figyelt kérdés
3 napig erős hányigerem volt iszonyatosan fájt a fejem, bedugult az orrom. Aztán elkezdtem szedni az elevitet és tegnap reggel mikor felkeltem elmúlt a hányiger, de a fejfájás orrdugulás megmaradt. Most csak szimplán rosszul leszek ha megyek. Vérzésem nincs. Szerintetek az elevittől nincs olyan hányigerem, vagy a kisbabával van valami baj?
2009. júl. 9. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
dehogy van baj. hány hetes vagy?
2009. júl. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg az elevit csökkenti a hányingert,de nekem nem csökkentette,de ez mindenkinél más.Nekem akkor csökkent a hányingerem mikor megmozdult a picur.Nemírtad hogy hány hetes vagy?
2009. júl. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
4-5 hetes. Ma délután megyek dokihoz ő tudjamegmondani pontosan. Csak nekem fura, mert az első terhességemnél megvolt a 12 hétig a hányiger.
2009. júl. 9. 12:42
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A terhességek nem egyformák.:)))
2009. júl. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne aggodj en 7 hetes kismama vagyok es volt nallam is emelyges, hanyinger, cicifajdalom. Par napja mar a cicim sem faj annyira csak kicsit erzekeny es a hanyinger is megszunt. Pont ma voltam uh-n es jol van a baba ver a kis szivem. Szoval nem jelent semmit. En is beparaztam, hogy Ur Isten miert szuntek meg a tunetek, biztosan gond van de az egvilagon semmi baj nincs.
2009. júl. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!