Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmondanátok a "nagy hírt"...

Elmondanátok a "nagy hírt" azoknak a közeli családtagoknak (testvér) akik a szülésetek után nem hogy nem látogattak meg, de egy gratula sms-t sem küldtek?

Figyelt kérdés

Jó,mondjuk nálunk már annyira nem "nagy hír",tekintve,hogy a 4. gyermek lesz....

Nem jöttek el,mert 40-50km-re laknak,a tömegközlekedés elég car,kocsi nincs.

Csórók-legalább is ráfogják,hogy ezért nem tudtak jönni...



2012. júl. 2. 12:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem mondanám el.
2012. júl. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

NEM. Igencsak besértődtem volna.

40-50 km?? Az SMS-nek mindegy, nem?? Egy testvérnek meg illett volna meglátogatni akkor is, ha órákig tart az út.

2012. júl. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én nem mondtam el külön a testvéreimnek,de tudtak róla. 2 öcsém van,4 és 9 évvel fiatalabbak.

Anyának szóltam ő el is jött(apa meghalt),de a tesómék sz@rtak rám!:((( Első gyerek,én nagyon-nagyon rosszul esett!!! Igaz hogy 250km-re lakom,de egy SMS-sem küldtek,nem is érdeklődtek.:(


Soha nem érdeklődnek utánam sem a gyerek után,soha még csak fel sem hívtak,és nagyon bánt még mindig!

2012. júl. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én tuti hogy nem írnék.amiket írtál abból is látszik hogy egyáltalán nem érdekled őket.akkor meg minek?
2012. júl. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem agyalnék, kinek mondjam el. Annak mondanám el, akinek szeretném, ez ösztönből jön....ha kapok egy jó hírt, pl. pozitív teszt, azoknak szólok, akiknek szeretnék szólni. Azt meg neked kel tudni, kinek szeretnél szólni.
2012. júl. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mi a masodik babankat varjuk, az elso igazan kusza korulmenyek koze szuletett es az en szuleim nagyon rosszul fogadtak a hirt, sot az egesz csaladom a 2 hugomon kivul akik meg is sertodtek h miert nem nekik mondtam el eloszor, nos most ok voltak az elsok, anyuek se anyosek sem tudjak, de megvarom a 2. ho veget. sogornomnek sem sietek elmondani: 1-nem vagyunk jo viszonyban, o se keresett fel miutan szultem, 2. valahol sajnalom is mert epp nemreg veszitette el 7 hetes magzatjat, nem is tudom hogy fogadna-szoval nem mondom, majd megtudja az anyjatol. masnak tenyleg nem szolok, majd terjed a hir! (esetleg meg 3 legjobb baratnonek akik helyemben is igy tennenek)
2012. júl. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Tudjátok mi a pofa az egészben? Az egyik testvéremmel nagyon össze tartottunk sokáig,mikor megszületett a 3. és eltelt fél év,felhívott,hogy hogy vagyunk,eljönne-azóta úgy ért ide,ahogy Ti. Amikor megyünk,olyan kedvesen tudnak fogadni,hogy már-már elfelejti az ember,hogy nem is kíváncsiak ránk... Mi küldünk egy sms-t ha névnap,szülinap,kari... van,de egyik sem küld semmit,holott az egyiküknek fel van mindig töltve a telefonja,a másiknak meg előfizetéses...Vajon ez a testvéri szeretet?

Igazatok van,nem is szólok nekik,ha megszületik a babó akkor sem.


Kedves Utolsó!

Emlékszem milyen carul voltam amikor megszakadt a terhességem,szintén a 7. héten... Amikor idegeneket láttam terhesen-főleg a cigányságot látva,azt gondoltam magamban hogy minek ezeknek gyerek?? Az egyik ismerősöm előtte nem sokkal jelentette be,hogy kismama.Az összes fiús babaruhát sírva szedtem össze Nekik,mérges voltam,látni sem akartam a gyerekruhákat. (egyébként csak lányaink vannak,és biztos voltam abban,hogy akkor fiunk lett volna) Amikor megszületett a fiuk,akkor a hír hallatára elszomorodtam,sírtam,de másnap már annyira boldog voltam,hogy végre szülők lehettek!! Amikor pedig megláttam a kisfiút... Mintha egy angyalkát néztem volna... Elbűvölt!! Tisztán emlékszem hogy nézett ki Gergőke,tisztán emlékszem az érzésre,amit akkor éreztem,amikor először megláttam :-)

Ezzel csak azt akartam felvezetni,hogy ha Sógornőd megtudja,akkor teljen el pár hét,legyen ideje feldolgozni a dolgot,addig nem baj,ha a fülébe sem jut a hír,illetve ha egy kis emberség van Benned,akkor jobb,ha Tőled tudja meg!

Boldog babavárást és egészséges kisbabát Neked! :-)

2012. júl. 2. 15:42
 8/9 anonim ***** válasza:
koszi hogy irtal...hat februarban tortent hogy elveszitette a nagyon vart babajat, szerintem hamar tultette magar rajta mert egyszer viccesen megjegyezte hogy neki konnyu volt szulni, 7. heten...legalabbis nem lattam soha hogy bankodik, bar tudom mennyire szeretne kisbabat (es mar 30 fele kozeledik) nem vagyunk olyan jo viszonyban hogy csak ezert felhivjam, meglatom mit lep szulinapunkkor (ugyanazon a napon van nekem es a kislanyomnak)
2012. júl. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ó,nálunk ezek teljesen feledésbe merülnek,szülinapra sem írnak írnak egy sms-t sem... Pedig jól esne..Na,mindegy. A nagyon bántó még,hogy a kisebbik tesóm a nagyobb lány keresztapukája lenne,még sem tudja még a névnapját sem a leányzónak. Szomorú,de ez van.

Hát,ha tényleg ilyen szuper viszonyban vagytok,akkor azt mondom,hogy tényleg hagyd a csudába a hír közlését!


Igazatok van: tudja ill.tudni fogja aki fontos,a többiek meg csókolják meg a valagomat! :-) Most már tuti,hogy csak az fogja tudni tőlem,aki számít!


Boldog babavárást a babát váróknak!!!

2012. júl. 3. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!