Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenképpen abból veszem...

Mindenképpen abból veszem észre hogy hamarosan szülés lesz, ha leválik a nyákdugó? Egyáltalán észreveszem ha az "távozik"?

Figyelt kérdés
2012. júl. 2. 12:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak a kórházban távozott vajúdás közben, a barátnőmnek pedig 2 héttel szülés előtt. Ez nagyon változó.
2012. júl. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem távozott, legalábbis nem vettem észre, ahogy azt sem, hogy szivárog a magzatvíz. NST-re mentem, doki megvizsgált, akkor szólt, hogy szivárog.
2012. júl. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Változó. Nekem utána 4-5 nappal indult be a szülés. Észreveszed persze. Olyan.....olyan....hát nem is tudom mihez hasonlítani. Mint amikor sűrű nyálkás folyásod van, és véreskés is...... na nem részletezem...Igen, észre fogod venni :)
2012. júl. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Az elsőnél a szülés alatt távozott,a másodiknál szülés előtt 2-3 héttel,a harmadiknál észre sem vettem amikor távozott volna.

Ha távozik a nyákdugó,akkor még simán lehet 3-4 heted (kivéve,ha már a 38-39...héten vagy) is mire szülés lesz belőle,a nyákdugó távozása annak a jele,hogy a külső méhszájad tágulásnak indult.


Boldog babavárást,könnyű szülést és egészséges kisbabát!! :-)


Üdv: 3 lányos,8+4hkm

2012. júl. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, nekem vajúdás közben távozott, nővéremnek 3 nappal a szülés előtt, a betéten látta.
2012. júl. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39 hetes vagyok még nem távozott,pedig a méhszájam 1111...és semmi görcsöm nincs...semmi..
2012. júl. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem két nappal a szülés előtt ment el (doki állapította meg, hogy az volt, én azt hittem a magzatvíz szivárog kicsit). Amúgy ilyen véres zselészerű izé nekem két héttel a szülés előtt távozott, de a dokim szerint az nem az volt...
2012. júl. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül veszed észre! Távozhat pisilés közben vagy akár a magzatvízzel együtt is. Nekem 2 szülésem volt eddig, mindkétszer már nyitott méhszájjal,de álló burokkal mentem szülni.Egyébként a nyákdugó eltávozása és a szülés között akár hetek is eltelhetnek.
2012. júl. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!