Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan kismamikra lennek...

Olyan kismamikra lennek kivancsi akik programozott csaszarral szultek, mivel feltek a szulestol. Ezt hogy beszeltetek meg az orvossal?

Figyelt kérdés
2012. júl. 2. 15:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
27%

Lehet ilyet csinálni, hogy csak azért nem adja meg valaki a gyermekének a születés élményét, mert besz*rt???


Elég szomorú!

2012. júl. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hat van, en ismerek olyan szemelyt, de attol meg jo anya...
2012. júl. 2. 15:33
 3/16 anonim ***** válasza:
50%
Igen,lehet! Valaki a pókoktól fél,valaki a szüléstől. Egy esetleges pánikroham pedig inkább csak rosszat tenne a babábak,amikor beindul a szülés. Ilyenkor az van,hogy megbeszéled az orvosoddal,aztán egy pszichológussal is beszélned kell,aki eldönti,hogy mennyire komoly ez a félelem,valóban ennyire rettegsz-e. egyébként nem kell tojni,mindenki túl esik rajta,a fájdalom egy dolog,kapsz érte cserébe egy kis életet!
2012. júl. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem lehet ilyet csinálni! Annak van program császárja, akinek egészségügyi problémája van, és az orvos 100%ra biztos benne, hogy így sem a mamának, sem a babának nem lehet gondja. (De van, hogy ilyenkor is megvárják, míg beindul a szülés)

Én is félek a szüléstől, de egyszer nem jutott volna eszembe, hogy ilyet kérjek. Pedig tényleg nagyon félek.

29hkm

2012. júl. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha betegesen félsz tőle, pánik rohamot kapsz ha rágondolsz, mondd el a nőgyógyászodnak, majd ő tovább küldd a pszichológushoz.
2012. júl. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
48%
Én nem tudom, hogy a mi kórházunkban ez hogy megy, még csak 22 hetes vagyok. De a barátnőm egy másik kórházban mondta a dokinak, hogy ő fél attól a fájdalomtól, és császárt szeretne. Erre a doki elkezdett vele a folyosón üvölteni, hogy az ilyennek minek gyerek? Milyen anya lesz? Miért nem veteti el? És egyátalán egy ilyen hisztis p*csának (szó szerint) ki csinált gyereket. Szegény úgy sírt mikor elmesélte, szerintem nem akkora tragédia, ha valaki császárt akar. Az egy dolog, hogy én a saját félelmem miatt nem kérnék császárt, mert úgy érzem, tartozok ennyivel magamnak, a férjemnek és a babámnak is. De hát nem vagyunk egyformák..
2012. júl. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hat vannak akik felnek a szulestol, de olyanok is vannak akik ragaszkodnak a termeszetes szuleshez, meg akkor is ha ez veszelyes a babara: egyik ismerosom 3 cm re volt kitagulva es ki kellett nyomja az orvos belole a babat, mert betegesen nem engedte hogy megcsaszarozza...szerintem ez is szomoru!
2012. júl. 2. 16:14
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem arrol van szo, hogy panikrohamot kapnek marcsak a szules gondolatatol, sot a munkatarsak mondjak is, hogy milyen nyugodt vagyok...inkabb olyan felelem van bennem, amiert feltettem ezt a kerdest, hogy a picimmel nem legyen semmi gond a szulesnel, en majd ugyis talpraallok, szovan nem magam feltem.
2012. júl. 2. 16:24
 9/16 anonim ***** válasza:
51%

Ha szülés közben olyan probléma adódik amiért császározni kell, meg fogják tenni.

De csak a te alaptalan félelmeid miatt eleve császároztatni nagyon önző dolog.


Nem csak az állatoknak van szüksége arra, hogy saját maguk küzdjék ki maguk az anyaméhből, hanem az embernek is.

2012. júl. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nálam ez olyan érdekes.

Amíg nem voltam terhes, mindig azt mondtam, császárt szeretnék, mert féltem a szüléstől.

Amióta babát várok, már nem félek a szüléstől és azóta a császárra sem gondoltam egyszer sem.


Lehet azért, mert közben találtam egy jó dokit és teljesen megbízom benne, nem tudom...

2012. júl. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!