Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » November végi babavárók, hogy...

November végi babavárók, hogy vagytok? Szerdán megyek uh-ra, sima 2D-re (18+5 h leszek akkor), ha a baba is úgy akarja, ott már láthatom, h kislány-e v. kisfiú?

Figyelt kérdés
2012. júl. 2. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:

November elejei babaváró vagyok, én ma voltam 21+5 hetesen UH-n. Sima 2D-sen, de abszolút semmit nem tudtunk kivenni a nemével kapcsolatban mert oldalról látszik a baba. (Legalábbis nálunk). Lehet reménykedni benne, de én azt tanácsolom ne éld bele magad! :)

Boldog babavárást! :)

2012. júl. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem már mondták páran,szonográfus is,hogy a lányok bújósabbak a pocakbanés nem nagyon szereik mutogatni magukat :) Az enyém sem akarta,de csak kicsikarta a szonográfus,és lány.:) November végére vagyok kiírva,Jol vagyok,már egy hete kb,nehezen veszem a levegőt,biztos ahogy nő nyomja a tüdőmet.:) A derekam állandóan fáj,van hogy fel sem bírok kelni a földről:) Te hogy vagy?
2012. júl. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én november 21.-re vagyok kiírva. Én Kecskemétre járok és nekem a 18 hetes (magánrendelés) és a 19 hetes genetikai uh-n is kislányt mondtak eddig. Általában igen, ilyenkor már látszik a neme, ha mutatja magát!
2012. júl. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én nov. 30-ra várom a babát! Múlt héten voltam magán orvosnál vizsgálaton, uh-n, kislányt látott! :) 9én megyek kötelező uh-ra reméljük ott is megmutatja majd magát!Pocakom nődögél, érzem a mozgást, nem erős, de érezhető :)Meleget szobában klímával egész jól viselem! Étvágyam van bőven, vitamint szedem még! Első baba, így nagyon várjuk már! Ti mikor fogtok vásárolni majd? Boldog babavárást mindenkinek!
2012. júl. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még nem érzem sajnos a mozgást.:( Pedig annyira szeretném ma léptem a 19. hétbe pedig.Már vásároltunk ezt azt, lehet csomó felesleges dolgot,de majd kiderül :)A nagyobb dolgokat mint a babakocsi,kiságy stb,később fogjuk megvenni,kb a 30.hét körül.Borzamlas a meleg.Csak ha megy a klíma akkor tudom elviselni, beton tömben lakunk legfelül,ha kikapcsolom a klímát 5 perc alatt megint 32 fok lesz.:(
2012. júl. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!